* *
Právě je čtv 28. bře 2024 19:42:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 01. kvě 2016 19:49:52 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
nastavil jsem nové téma , které je stále více diskutované tak počkám než něco napíši na vás ;) ;) ;)
Johan


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. kvě 2016 10:26:25 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
přesně co si myslím :



a pokud tam dáme toto co jsme již dali do 2013:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 04. kvě 2016 14:01:45 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: pát 25. bře 2016 13:48:50
Příspěvky: 13
Myslím, že wiro má na celou věc velice střízlivý pohled a jeho argumentace se mi zdá logická a rozumná. Na špici bych řadil V8 MT, potom EB MT, až za něj V6 MT a až teprve na konec V8 AT - hrozná věc ten automat u tohoto motoru, bych za to vraždil - to byl právě ten jediný Mustang u kterého se mi "ten pocit" o kterém mluví wiro vůbec nedostavil :cry: . O V6 AT a EB AT se bavit nebudu, to asi nemá smysl. I když u toho EB mne AT až tolik nerozčílila - připomenulo mi to svým projevem můj rodinný vůz. Doufám, že ladění ECU trochu automatům pomůže, neboť....... Než si převodovka rozmyslí, co má dělat nebo si uvědomí, co bych po ní chtěl já, tak mi narostou vousy. A krom toho, že se nedostavil onen pocit okamžitého neomezeného výkonu, dostavil se pocit nejistoty ohledně dávkování výkonu. Šlápnu na plyn a nic, šlápnu víc a furt ještě nic, tak šlápnu víc (ta blbá věc si rozmyslí, co zařadí) a už letím do škarpy, zvlášť na mokru - bez manipulace s pádly nepoužitelné :x A co se týče kabrioletu? Tam se veškerá výhoda velkého těžkého motoru vzhledem k tuhosti karoserie a nulovým sportovním ambicím tohoto vozu omezuje pouze na zvuk V8 - vyhodit lokýtek na futro, bublat si a kochat se (tady by byl na místě i ten automat) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 04. kvě 2016 15:01:50 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
oba jak wiro tak i albert mají super postřehy ;) ;) musím souhlasit.
Je snad jedno navíc :
V6 je hodně dobrý motor /mimo jiné jezdí třeba v Radicalu !!)
EB století nelze potlačit to je jasné a je to moderní - otázka zda to patří do Mustangu nebo spíše do Focusu.

Automatická převodovka problém a ne malý - nyní jsme montovali 700PS (tedy kompresor) do automatu a nevíme si s tím rady - no spíše bez pádel defakto neobezditelné.
Řídil jsme několik V6 v manuálu a je to hrozně příjemné - mě hodně záleží na projevu auta - hodně každé auto vnímám a V6 (3,7) je s manuálem celkem velká pohoda.
6 je silně ekonomická a zrychlovat na ní je defakto nemožné - pokud potřebuji zrychlit a nejedu zrovna třeba 180 ale nějakou klasickou rychlost třeba 100 musím určitě přeřadit
až na trojku a pak si to hezky odřadit - to u EB nemusím , ale ten zvuk a otáčky vytočené V6 je prostě hooodně jiný.

V6 má jeden zásadní problém a Ford asi ví proč :!: :!:
Do V6 nejde defakto objednat nic , nic , nic, a ještě jednou nic - tedy vždy látka, žádné prémium, žádná aut klima, žádné ... - prostě je tam jen volant , hadr uvnitř a rádio :( :( :( :(
více zde: http://shop.ford.com/build/mustang/#/config/Config[|Ford|Mustang|2016|1|1.|050A.P8A.....COU.MST.~YZKAA.PR.LESS.]

otázka je proč Ford tak degraduje V6 - přeci alespoň kůže, nebo automatická klima , nebo chlazené sedačky by bylo OK nebo :idea: :idea: :idea: :idea:
Je si vědom toho , že by prodával více V6 než EB - jinou možnost nevidím, ale pro ně j marketingově na tom EB lépe - pro mě ale ne ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz