* *
Právě je pon 29. dub 2024 6:22:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: pon 09. lis 2015 23:40:28 
Offline

Registrován: ned 08. lis 2015 22:53:29
Příspěvky: 5
Zdravím fanoušky Mustangu.
Otevřel jsem v Praze Detailingové Studio pro kompletní automobilový wellness a chtěl bych majitele těchto krasavců požádat o pomoc.
Věnuji se kompletní renovaci laku vozu a odbornému čistění interiéru za použití suché páry a aplikaci vosků a keramiky známých dlouhodobě testovaných značek.
Jako fanda těchto aut chci nabídnout prvním 1-2 majitelům vozů Ford Mustang 50% slevu na jakoukoliv službu z nabídky na www.steamcar.cz
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na 728 338 438 nebo na info@steamcar.cz abychom se domluvili na podrobnostech.

Mockrát děkuji ;)

Jan


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2015 9:57:56 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
Tak to by se mi mozna hodilo, ale nejenom stylem zakryt skrabance voskem a za rok to resit znova, ale zrenovovat ten lak poradne, ze by se jemne zbrousila horni vrstva laku, nebo rovnou novej nastrik horni vrstvy.

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2015 10:58:08 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Jan_Praha píše:
Zdravím fanoušky Mustangu.
Otevřel jsem v Praze Detailingové Studio pro kompletní automobilový wellness a chtěl bych majitele těchto krasavců požádat o pomoc.
Věnuji se kompletní renovaci laku vozu a odbornému čistění interiéru za použití suché páry a aplikaci vosků a keramiky známých dlouhodobě testovaných značek.
Jako fanda těchto aut chci nabídnout prvním 1-2 majitelům vozů Ford Mustang 50% slevu na jakoukoliv službu z nabídky na http://www.steamcar.cz
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na 728 338 438 nebo na info@steamcar.cz abychom se domluvili na podrobnostech.

Mockrát děkuji ;)

Jan


Ahoj,
vítáme Tě u nás na fóru.
Jsme velice jiní než ostatní a zatím trpíme reklamu jiných na našem fóru :!: :!: :!:
Příště bych uvítal minimálně zatelefonování předem a nějakou minimálně prosbu zda mohu.
Osobně jsem byl za podobné věci v minulosti dosti pranýřován a podobně.

děkuji Ti za pochopení. Ono totiž kdyby toto dělal každý kdo to u nás žádá bylo by fórum zcela zamořeno jen reklamou na někoho XXX
Johan
P.S.kdyby jsi býval napsal , že to nabízíš pro první dva zcela zdarma ani bych to nekomentoval ;) ;) ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2015 12:32:02 
Offline

Registrován: ned 08. lis 2015 22:53:29
Příspěvky: 5
Johan píše:
Jan_Praha píše:
Zdravím fanoušky Mustangu.
Otevřel jsem v Praze Detailingové Studio pro kompletní automobilový wellness a chtěl bych majitele těchto krasavců požádat o pomoc.
Věnuji se kompletní renovaci laku vozu a odbornému čistění interiéru za použití suché páry a aplikaci vosků a keramiky známých dlouhodobě testovaných značek.
Jako fanda těchto aut chci nabídnout prvním 1-2 majitelům vozů Ford Mustang 50% slevu na jakoukoliv službu z nabídky na http://www.steamcar.cz
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na 728 338 438 nebo na info@steamcar.cz abychom se domluvili na podrobnostech.

Mockrát děkuji ;)

Jan

Ahoj,
vítáme Tě u nás na fóru.
Jsme velice jiní než ostatní a zatím trpíme reklamu jiných na našem fóru :!: :!: :!:
Příště bych uvítal minimálně zatelefonování předem a nějakou minimálně prosbu zda mohu.
Osobně jsem byl za podobné věci v minulosti dosti pranýřován a podobně.

děkuji Ti za pochopení. Ono totiž kdyby toto dělal každý kdo to u nás žádá bylo by fórum zcela zamořeno jen reklamou na někoho XXX
Johan
P.S.kdyby jsi býval napsal , že to nabízíš pro první dva zcela zdarma ani bych to nekomentoval ;) ;) ;) ;)




Ahoj Johan, moc se omlouvam, ze jsem se predem nezeptal, prave proto jsem to hodil do sekce volný pokec o všem bez omezení, abych to tu nespamoval :D
Urcite se rad domluvim na cene pro prvni 2 majitele, abych mohl ukazat svou praci a lidem, ze u mne plati spis, ze praci delam dele a poradne nez rychle behani kolem auta bez zmyslu.
Hodne dlouho jsem testoval produkty, aby vysledek byl opravdu znat a efekt nebyl jenom v reklamni kampani.
Pri renovaci laku se jedna o opravdove odstraneni skrabancu za pomoci lesteni a zaroven se venuju i odstraneni pomerance, nebo retusi laku, takze to by jenom kozmetika neschovala :)
Na lesteni pouzivam ruzne lesticky od Rupesu spolu s lestickou od Flex. Lestici pasty a pady se zvoli dle typu laku a pozadovaneho vysledku.
Po lesteni se na auto muze aplikovat vosk / sealant nebo keramika, dle toho, jak se majitel chce starat o sve auto do budoucna.
Doufam, ze muj pristup k praci je vhodny, protoze radsi udelam jedno auto za par dnu, nez 2 za den a spatne.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2015 12:46:50 
Offline

Registrován: ned 08. lis 2015 22:53:29
Příspěvky: 5
Balki píše:
Tak to by se mi mozna hodilo, ale nejenom stylem zakryt skrabance voskem a za rok to resit znova, ale zrenovovat ten lak poradne, ze by se jemne zbrousila horni vrstva laku, nebo rovnou novej nastrik horni vrstvy.


Ahoj Balki, jedna se o odstraneni skrabancu lestenim, cim se jemne brousi horni vrstva, u urcitych skrabancu se da bodove udelat brouseni, ale pracuje se v horni vrstve laku.
Pro jednodussi vysvetleni prikladam tabulku standardnich defektu, kde muzes videt, co se da odstranit. V pripade hlubokeho skrabance je uz nutna retus / novy nastrik.


Přílohy:
defekty_laku.jpg
defekty_laku.jpg [ 113.87 KiB | Zobrazeno 16354 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2015 20:13:15 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. led 2013 21:13:41
Příspěvky: 54
Jan_Praha píše:
Balki píše:
Tak to by se mi mozna hodilo, ale nejenom stylem zakryt skrabance voskem a za rok to resit znova, ale zrenovovat ten lak poradne, ze by se jemne zbrousila horni vrstva laku, nebo rovnou novej nastrik horni vrstvy.


Ahoj Balki, jedna se o odstraneni skrabancu lestenim, cim se jemne brousi horni vrstva, u urcitych skrabancu se da bodove udelat brouseni, ale pracuje se v horni vrstve laku.
Pro jednodussi vysvetleni prikladam tabulku standardnich defektu, kde muzes videt, co se da odstranit. V pripade hlubokeho skrabance je uz nutna retus / novy nastrik.


takže podle toho obrazku to je myčka, větve, idiot s klíčem, holuby a leštič amatér?? :o


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hledá se Mustang
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2015 19:17:20 
Offline

Registrován: ned 08. lis 2015 22:53:29
Příspěvky: 5
To by bylo asi příliš jednoduché, ale shrnul si to dobře :) Těch defektů laku a příčin je samozřejmě mnohem více (živice, pomeranč, chipy od kamínků, zašlý lak, oxidace, atd), ale napsal si jedny z těch nejčastějších ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz