* *
Právě je čtv 28. bře 2024 9:44:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 04. říj 2019 21:59:07 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 05. dub 2018 17:54:56
Příspěvky: 10
Ahoj, pokud tímto příspěvkem nikoho neurazím, chtěl bych se zeptat ohledně vaší finanční cesty k mustangu. Jsem průměrný ajťák se starým 2008 bmw jehož snem je jednou vlastnit 2015. Pokud by tu byl někdo tak otevřený, rád bych se zeptal v čem podnikáte, popř v jakém oboru jakém oboru jste zaměstnáni? Nehodlám tu prosit o rady či cokoli podobného. Jen jsem velice zvědavý na váš příběh. :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 07. říj 2019 15:03:14 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 26. dub 2018 13:36:41
Příspěvky: 29
Takové příběhy by mne také zajímaly. Sám pracuju v energetice, beru lehce nadprůměrný plat a přesto mi to na Mustanga jaksi nevychází :-)
U nás to prostě není ta lidovka jako v US.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 07. říj 2019 16:22:03 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj všem,
Mustang není levný ani v USA ani v EU , ano v USA jsou velmi levné chudé verze jao V6 nebo Ecoboost. Ale doprava a clo a DPH dělají dobře oklo 35 % !! k ceně nákupe v USA.
Pořád nezapomínejte na zcela odlišnou cenovou politiku Fordu USA a BMW. NOVÝ !! Mustang GT se 480 PS roku výroby 2019 stojí cca 1 250 000 CZK BMW M3 - M4 stojí více jak 2x tolik !!
Za tři roky stojí BMW polovinu ne-li méně , ale Mustang za tři roky stojí více jak 90% ceny nového auta !!
Pokud by na Mustang platilo ro samé jako na BMW stál by Mustang po třech letech 300 000 CZK a to by ho asi měl každý že ;) ;) ;) ;) ;)
Pokud nějaký Mustang 2015 nstojí okolo 500 000 je to :
1. Litva a V6
2. GT po totálce s mnoha kilometry
3. auto zničené z půjčovny

u toho tedy plyne :
Mustang za cenu tři roky starého BMW neexistuje

Mustang za cenu okolo 1 mil lze mát na úvěr na 5 let s akontací 300 000 a splátkou okolo 13 000 CZK .
Johan


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2019 9:19:10 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 26. dub 2018 13:36:41
Příspěvky: 29
Kdyby (obyčejný) člověk měl bydlení za hubičku (i ho tak dost lidí má, co třeba podědili, nebo tak) a neplatil hypo, tak by na takovou splátku měl, ale jinak ne. Nezbývá než počkat, až ceny spadnou ještě více (například větším rozšířením díky prodejům v ČR).

Já jsem zatím někde na úrovni (uspořených) 400tis vlastních prostředků a to pořád nestačí ani na ojetinu. Každý rok k tomu přidám tak 50, takže možná mi to vyjde tak, že ke 40. narozeninám si tu radost udělám :-) (je mi 36)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 19. říj 2019 10:34:03 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Gino píše:
Kdyby (obyčejný) člověk měl bydlení za hubičku (i ho tak dost lidí má, co třeba podědili, nebo tak) a neplatil hypo, tak by na takovou splátku měl, ale jinak ne. Nezbývá než počkat, až ceny spadnou ještě více (například větším rozšířením díky prodejům v ČR).

Já jsem zatím někde na úrovni (uspořených) 400tis vlastních prostředků a to pořád nestačí ani na ojetinu. Každý rok k tomu přidám tak 50, takže možná mi to vyjde tak, že ke 40. narozeninám si tu radost udělám :-) (je mi 36)


to jsi na tom pořád velice dobře a žiješ správnýmmžřivotem ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 19. říj 2019 13:19:37 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 05. dub 2018 17:54:56
Příspěvky: 10
To mně je tedy teprve 22 a hypo si teprve zřizuji, ale mýma očima pevně věřím že za pár let budu milionář :D.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz