* *
Právě je čtv 28. bře 2024 14:09:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Otázky ohledně financí u 2015 V6
PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2018 18:44:49 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 05. dub 2018 17:54:56
Příspěvky: 10
Ahoj ahoj, je tu takových témat více, ale nenašel jsem žádné vlákno čistě o obecném infu pojištění a servisu Mustangu 2015 V6. Už pár měsíců den co den koukám na videa, bazary s V6 a to auto mě naprosto fascinuje. Chtěl bych si ho v příštích dvou letech pořídit na každodenní celoroční ježdění a měl bych pár otázek. V8 je V8, ale už teď dopředu vím, že bych to taktak zvládal živit, vím že spotřeba není o moc větší než u V6, ale pár litrů to je. Dívám se konktérně v rozmezí 600-700K, ať už s dovozem, nebo již ojetým homologovaným, kterých tu na bazarech pár je. Pokud tu někdo V6 má, mohl by mi říct, jakou zhruba částku měsíčně platí za havarijko a povinné? S tím se pojí ještě jedná otázka - cena servisu. Je pravdou, že se to nijak extra neliší např. od mondea?

Díky za info hoši.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Otázky ohledně financí u 2015 V6
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2018 11:42:32 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. čer 2016 15:25:53
Příspěvky: 14
V6 jsem měl teď půjčený od kluků z ME, jede o dost hůř jak V8 a zase o tolik míň nežere. Když vezmu v úvahu že ceny S550 V8 MT padají k 850 tisícům tak bys tu V6 musel koupit fakt dobře aby se to vyplatilo. Podle mě je to nerozum, to radši to nemít jako daily. Provoz v zimě moc nechápu vůbec, to jedeš rychle jako fabie ale stejně ti to ve městě žere 20l a mimo 14. Na zimu bych si k tomu koupil nějakej winter beater za pár korun ve stylu dvojkový okty nebo starýho mondea.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz