* *
Právě je čtv 28. bře 2024 11:07:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pát 13. dub 2018 17:11:04 
Offline

Registrován: čtv 12. dub 2018 20:15:48
Příspěvky: 3
Dobrý den, nebo Ahoj. Prosím o radu, chci si udělat radost a koupit si nějaké auto na víkendové hraní. Rozpočet cca 500 tis. Kč a +300 hp. Mám vybráno několik aut, různých typů a značek. Líbí se mi i dva mustangové. Proto jsem se tu přihlásil, aby jsem zjistil od Vás lidí co je už máte, na co si dát pozor při koupi. Vzhledově se mi líbí tyto

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford ... oFrom=list

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford ... oFrom=list

Jsou to automaty, moc je teda nemusím, radši bych manuál. Vždy jsem toužil po V8 mustangovi, ale to co jsem našel, tak buď je kolem roku 2007 a nebo nad limit. Prosím o nějaký komentář k těm dvoum co jsem tu dal. Doteď jsem se hrabal jen v koncernových autech a u Amerik jsem začátečník, tak mě moc nehejtujte, nebo jestli někdo ví o nějakém slušném, tak prosím o link děkuji.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: sob 14. dub 2018 17:07:11 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
3,7 V6 není špatný motor . U těchto aut kde jsou skryté VIN bych si dal pozor.
Pokud prodejci nechtějí zveřejnit VIN nevěští to nic dobrého.
Auta jsou obecně velmi spolehlivá - problémová jsou pouze ty co jsou utopené či bourané skládačky a to je valná většina.
Požádej i VIN a kup si Carfax - to se vyplatí - i když zjistíš že to byla třeba totálka tak můžeš tlačit na cenu a koupit to třeba za 300 ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: sob 14. dub 2018 20:53:56 
Offline

Registrován: čtv 12. dub 2018 20:15:48
Příspěvky: 3
Díky za odpověď. A co ten automat? Na co si dát pozor? Ten Carfax bude asi anglicky, že jo? No tak to vezmu přes google :-). a co ty auta z náhledu? Už nevím kdo mi poslal i tento odkaz, ta samá firma nebo bazar, je nějaký názor na tohle? Bude to asi počítám jen nějaký body paket, ale vypadá to super. Jde o to jestli to za ty peníze stojí?

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford ... oFrom=list

porovnával jsem s tímto..

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford ... oFrom=list

asi rozbiju prasátko o trochu víc, je to v manuálu a v8. Ten carfax má 5 přístupů za cca 57 eček, jak to je s detekcí výbavy a s prověřením historie? Jeden win a obě informace za jeden přístup nebo dva přístupy? Anglicky moc neumím tak abych to zbytečně nevyplácal. Nebo jestli tu je nějaký kvalifikovaný odborník na mustangy a jel by se mnou?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pon 16. dub 2018 11:02:14 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
to první auto je 100% Litva a tedy bouračka , pokud chceš levné auto je to Tvoje cesta .
Litva má mnoho poznávacích znaků a tady je to 100%.
Pokud pěkná nebouraná auta stojí v USA 20 000 USD nemohou stát u nás 550 000 , když jen přímé daně jsou 31 % a kdy máš dopravu a ......

už mě to nebaví jsme národ .... :( :( :( :(

P.S. pokud chci koupit levně auto tak se musím smířit s tím , že to bude pastička , ale potom nechápu ty dotazy :?: :?: :?:

zde si klikni na odkaz : https://www.autotrader.com/cars-for-sal ... chRadius=0

nejlevnější auta tam jsou za cca. 19 000 USD pokud tedy svedeš počítat tak doprava bude minimálně 4000 USD clo bude tedy z částky 23 000 USD což je 2300 = 25 300 USD + DPH = 30 613 USD = 673 486 CZK a chybí Ti tam světla a techničák za cca 40 000 a jsme na 713 486 a to na tom nikdo nemá ani desetník .
Ano kup si auto na 550 000 , ale neočekávej kvalitu a zázrak - ano ale pokud by bylo dobře opravené a to z Litvy moc není - i když jsou o mnoho horší ;) ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pon 16. dub 2018 11:13:17 
Offline

Registrován: čtv 12. dub 2018 20:15:48
Příspěvky: 3
tak zatím mě poslali win na to z VIP cars, ten bílej za 459,-. Je to na usa tp není dovozová stk, český tp taky není. To 1. auto myslíš to z v6 o tom teď píšu, nebo to 1. z v8? to za 670,-? Teď jsem i viděl na prodej v6 z roku 2015 za cca 600,- ale nový model se mi tolik nelíbí. Jak nebo podle čeho poznám auto z Litvy? Má to nějaký přímý rysy tyhle auta? Vím, že otravuju, ale děkuji za info.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pon 16. dub 2018 11:52:29 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
GoldTez píše:
tak zatím mě poslali win na to z VIP cars, ten bílej za 459,-. Je to na usa tp není dovozová stk, český tp taky není. To 1. auto myslíš to z v6 o tom teď píšu, nebo to 1. z v8? to za 670,-? Teď jsem i viděl na prodej v6 z roku 2015 za cca 600,- ale nový model se mi tolik nelíbí. Jak nebo podle čeho poznám auto z Litvy? Má to nějaký přímý rysy tyhle auta? Vím, že otravuju, ale děkuji za info.


Auto z Litvy poznas az kdyz si udelas placeny Carfax (nebo na predvyber pouzi minimalne bezplatny salvagedb.com) a tam se dozvis ze auto bylo totalka pouze na nakradni dily. V Litve takove davaji dohromady a prodavaji je jako v TOP stavu a ze to TOP stav neni poznas v podstate az po prohlidce v servisu - navenek to maskuji docela dobre.

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pon 16. dub 2018 21:10:57 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Auto z Litvy poznas bez Carfaxu. Znakem jsou blikac
Na předních blatnicich, horní kryt chladicu Made in Litva tedy z laminatu a ......


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: čtv 21. čer 2018 14:49:39 
Offline

Registrován: čtv 21. čer 2018 7:56:14
Příspěvky: 3
Ahoj,

Jsem tu nový a píšu z toho důvodu, že bych si rád v blízké době udělal radost a pořídil si konečně vysněného "koníčka". Láká mě rok 2010 - 2014. Mám však pár otázek na Vás, zkušené.

1) Jak je to tady u nás s cenami oprav a servisu?
2) S jakou částkou cca ročně počítat, že budu muset do auta dát abych ho udržel v dobré kondici? Chystám jezdit celoročně s nájezdem tak 12 000 km za rok.

Nerad bych byl pak nepříjemně překvapený, a radši bych se na to psychicky i finančně připravil.
O cenách pojištění jsem se tu už něco málo dočetl, s vyšší spotřebou počítám, tak ještě bych se s někým rád pobavil o tomto.

Díky moc ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 9:36:44 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Carrion píše:
Ahoj,

Jsem tu nový a píšu z toho důvodu, že bych si rád v blízké době udělal radost a pořídil si konečně vysněného "koníčka". Láká mě rok 2010 - 2014. Mám však pár otázek na Vás, zkušené.

1) Jak je to tady u nás s cenami oprav a servisu?
2) S jakou částkou cca ročně počítat, že budu muset do auta dát abych ho udržel v dobré kondici? Chystám jezdit celoročně s nájezdem tak 12 000 km za rok.

Nerad bych byl pak nepříjemně překvapený, a radši bych se na to psychicky i finančně připravil.
O cenách pojištění jsem se tu už něco málo dočetl, s vyšší spotřebou počítám, tak ještě bych se s někým rád pobavil o tomto.

Díky moc ;)


auta nepotřebuji pokud jsou v normálním stavu žádné investice vyjma údržby - jsou absolutně bezporuchová


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2018 14:32:20 
Offline

Registrován: čtv 21. čer 2018 7:56:14
Příspěvky: 3
No slyšel jsem, že jsou málo poruchové což mě moc těší. Šlo mi ale spíš o to, když už se něco porouchá, tak jak je to s náklady na opravu. Počítám s tím, že cena bude vyšší než například u oktávky, jen jestli to není o hodně vyšší. Prostě nějaký zkušenosti ze života:)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pon 02. črc 2018 14:31:23 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Carrion píše:
No slyšel jsem, že jsou málo poruchové což mě moc těší. Šlo mi ale spíš o to, když už se něco porouchá, tak jak je to s náklady na opravu. Počítám s tím, že cena bude vyšší než například u oktávky, jen jestli to není o hodně vyšší. Prostě nějaký zkušenosti ze života:)


díly jsou velmi levné asi jako Škodovka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pát 26. říj 2018 15:14:13 
Offline

Registrován: ned 10. kvě 2015 2:16:05
Příspěvky: 8
Ať nezakládám zbytečně nové téma, zeptám se zde..

Rád bych koupil S197 GT s manuálem. Původně jsem koukal jen po 05-09, ale teď mám zajímavou nabídku na rv.2010. Chci se zeptat, jestli je v motorech nebo celkově v technice nějaký větší rozdíl, oproti starší verzi?
Díky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pát 26. říj 2018 17:18:33 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
TANN3R píše:
Ať nezakládám zbytečně nové téma, zeptám se zde..

Rád bych koupil S197 GT s manuálem. Původně jsem koukal jen po 05-09, ale teď mám zajímavou nabídku na rv.2010. Chci se zeptat, jestli je v motorech nebo celkově v technice nějaký větší rozdíl, oproti starší verzi?
Díky

Hlavně bacha na ty Litvy a zkontrolovat VIN.
2010 je rok ve kterém už proběhl facelift ale nové motory 5.0l V8 a 3.7l V6 se začali používat až v roce 2011. Tak bych doporučil teda poohlidnout se po tom novém, který je o dost lepší než staré 4.6 a 4.0

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: pát 26. říj 2018 23:26:45 
Offline

Registrován: ned 10. kvě 2015 2:16:05
Příspěvky: 8
Právě že mě zaujala cena, která je cca na úrovni "předface", takže vzhledem k financím, co chci do víkendovky dát, už mi to na 5.0 nevyjde.
Zjistím VIN a uvidím, co se podaří najít. Auto už je asi dva roky v čr, ale jestli sem přicestovalo rovnou z US netuším. Litva je teda automaticky špatně?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupě mustanga
PříspěvekNapsal: ned 28. říj 2018 20:08:09 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
TANN3R píše:
Právě že mě zaujala cena, která je cca na úrovni "předface", takže vzhledem k financím, co chci do víkendovky dát, už mi to na 5.0 nevyjde.
Zjistím VIN a uvidím, co se podaří najít. Auto už je asi dva roky v čr, ale jestli sem přicestovalo rovnou z US netuším. Litva je teda automaticky špatně?


Litva=opravovaná bouračka, kterou prezentují jako Top Stav auto, do budoucna potecionálne spousta problémů a občas životu nebezpečné auto

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz