* *
Právě je sob 27. dub 2024 11:29:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stabilita na ceste
PříspěvekNapsal: sob 25. lis 2017 16:06:41 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
milan píše:
Tady asi u mě zvítězil vzhled nad rozumem, to se mi stává. Ale že to má nějaký důvod nad tím jsem opravdu ani neuvažoval. Snad jsem to moc nedomrvil, jezdím závody do vrchu, o geometrii aspoň jakési základní poznatky mám. A na okruhu jsem si taky nestěžoval ;), tak to tak asi už nechám. Upřímně jak jsem tu sadu pružin viděl, tak jsem si nebyl moc jistý, zda nepopsali opačně předek a zadek. Ten zadek celkem síla .....

Jinak pokud to není moc obšírné téma a je to "vysvětlitelné", tak aspoň nějaký základní důvod by mě zajímal, třeba pro příště ..... Dík. M.


Mrkni na toto vlákno : viewtopic.php?f=10&t=52
důvody jsou stejné ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stabilita na ceste
PříspěvekNapsal: sob 25. lis 2017 16:22:09 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Děkuji,
po této stránce mi to je jasné, u kopcového auta taky úpravami výšky stěhujeme rozložení váhy. Jen jsem si nějak myslel, že u Mustanga to má ještě nějaký jiný, specifický důvod ....... takže nějaký úplně zásadní kopanec to asi není, na odpich budu o 0,2 s pomalejší :roll:, že bych se někam nevešel se mi zatím nestalo a je mi to hlavně sympatičtější. Příště budu shánět rozumy dříve, když už mám kde, což je výborné a děkuji za to! V prosinci mě totiž čeká olej, tak to tu zkusím někde najít, určitě to bude časté téma ....... Dík. M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stabilita na ceste
PříspěvekNapsal: sob 25. lis 2017 22:24:44 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
milan píše:
Děkuji,
po této stránce mi to je jasné, u kopcového auta taky úpravami výšky stěhujeme rozložení váhy. Jen jsem si nějak myslel, že u Mustanga to má ještě nějaký jiný, specifický důvod ....... takže nějaký úplně zásadní kopanec to asi není, na odpich budu o 0,2 s pomalejší :roll:, že bych se někam nevešel se mi zatím nestalo a je mi to hlavně sympatičtější. Příště budu shánět rozumy dříve, když už mám kde, což je výborné a děkuji za to! V prosinci mě totiž čeká olej, tak to tu zkusím někde najít, určitě to bude časté téma ....... Dík. M.


Jde o to jak hodně se stane auto méně či více nedotáčivé a osobně si myslím že ta tovární výška je velice dobrý kompromis - má to spíše lepší grip vzadu a je to lehce nedotáčivé , alespoň můj pocit ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stabilita na ceste
PříspěvekNapsal: sob 25. lis 2017 22:41:33 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Jojo, je to o pocitu ..... k tématu náprav bych se chtěl stejně ještě někdy vrátit, je to do blízké budoucnosti oblast, které bych se chtěl v rámci mých finančních možností více pověnovat. M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz