* *
Právě je ned 28. dub 2024 5:25:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Závady nový Mustang (od r.2015)
PříspěvekNapsal: pát 26. srp 2016 12:54:44 
Offline

Registrován: pát 19. srp 2016 20:08:56
Příspěvky: 3
Ahoj, chtěl bych si koupit nového Mustanga GT, ale dost mě děsí spolehlivost. Na amerických a německých fórech je poměrně hodně stížností na vibrace volantu, špatně nesenou barvu, kouř od motoru, prosakování vody do zadních světel a do interiéru, špatné slícování, zdvihání kapoty při vyšších rychlostech atd. Můžete mi prosím napsat Vaše zkušenosti ? Díky všem ;) Pavel


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Závady nový Mustang (od r.2015)
PříspěvekNapsal: pát 26. srp 2016 14:04:14 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
xwritter píše:
Ahoj, chtěl bych si koupit nového Mustanga GT, ale dost mě děsí spolehlivost. Na amerických a německých fórech je poměrně hodně stížností na vibrace volantu, špatně nesenou barvu, kouř od motoru, prosakování vody do zadních světel a do interiéru, špatné slícování, zdvihání kapoty při vyšších rychlostech atd. Můžete mi prosím napsat Vaše zkušenosti ? Díky všem ;) Pavel


Tak kdyz porovna nemec Mustang treba s BMW Mx tak se mu da vytknout mnoho. Pokud ale narazis na vschny jmenovane zavady tak jsi vyhral v loterii :-)
Jinak plati kdyz kupujes novej, muzes reklamovat, pokud bazarovej tak si das samozrejme predtim zkusebni jizdu.
Kvalita u S550 urcite stoupla v porovnani s predchozi generaci, ale porad to jeste neni Nemecka kvalita.

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Závady nový Mustang (od r.2015)
PříspěvekNapsal: pát 26. srp 2016 14:17:48 
Offline

Registrován: pát 19. srp 2016 20:08:56
Příspěvky: 3
Ahoj, pocitam s tim, ze slicovani nebude jak u Nemcu,ale jde mi hlavne o zavady. Argument ze mam zaruku neberu, auto si chci uzivat a ne s nim jezdit do servisu navic tam vetsinou vic pokazi nez opravi. Auto pres mega pro me proste musi byt spolehlive, alespon podobne jak konkurence. Jeste mam vyhlidnute M235i, ale Mustang se mi libi vic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Závady nový Mustang (od r.2015)
PříspěvekNapsal: pát 26. srp 2016 17:43:17 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,

na 100% souhlasím s WIRO ;) ;)
Dodám jen toto:

1.kapota nevibruje u USA verze - EU prostě nemá odvětrání a vzduch musí někam ven ;) ;)
2. ano auto můžeme srovnávat třeba s BMW M4 výkonem a velikostí , ale cena je minimálně u BMW x 2. Za to získám lepší lakování , lépe spasovanou karosérii a asi o 100kg lehčí auto.
emoce z jízdy však vyhrává Mustang a za ten milion bez DPH nic lepšího nekoupíš :!: :!: :!: :!:
3. pokud Mustang 2015 tak jedině : 5.0 a manuál , ECO Boost je na ........ a automatická převodovka s V8 mě nebaví, navíc je nic moc.
4. vezmi nějaké jiné sériové auto a zkus ho trápit jako Mustang celý den na okruhu, tak ho můžeš dát na GO :!: :!: :!:
5. absolutní většina řidičů co v EU s Mustang jezdí ani zdaleka nevyužívají potenciál toho auta ;) ;) ;)

Spolehlivost je z mého pohledu 1A a to i u staré generace - řeší se pouze závady typu co kdo doprasil a jak kde objebal opravu havárky což je u nás 90% Mustangů S197.
auto vydrž opravdu hodně a je na to stavěné:



poslední k volbě auta :
dnes se již skoro vyplatí dovést si USA verzi, neboť do zdražení co u nás proběhlo je již na hraně s cenou z USA , navíc dostaneš o dost lépe vybavené auto ;) ;) ;)
hodně štěstí při výběru - jinak to oranžové je na prodej ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Závady nový Mustang (od r.2015)
PříspěvekNapsal: sob 27. srp 2016 7:08:22 
Offline

Registrován: pát 19. srp 2016 20:08:56
Příspěvky: 3
Ahoj, mě není třeba přesvědčovat:) pokud je to auto bezproblémové tak si myslím že je to nej volba. Jinak plánuju až na příští rok a asi lehce ojete, uvidíme co se naskytne...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz