* *
Právě je pon 29. dub 2024 12:12:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Představení
PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2016 8:56:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. dub 2016 20:17:07
Příspěvky: 8
Bydliště: Šumperk
Zdravím všechny uživatele,
minulý týden v úterý jsem si z Prahy dovezl nový Mustang 2015 ve verzi GT 5.0 automat convertible. První jízda a hned díky letnímu počasí se staženou střechou. :-) Jde o evropskou verzi, takže s mouchami, o kterých jsem se tu už dočetl. Nicméně musím konstatovat, že nelituji. Co se mi nebude líbit, postupně změním. Co bude, ponechám. Do druhé kategorie určitě patří zadní světlomety, jejichž evropská verze se k bílé barvě s černými koly a černou plátěnou střechou hodí super. Co určitě změním, je denní svícení. Jakmile se osvědčí přestavba předního světlometu na verzi dle USA, určitě k tomu přistoupím. To stávající denní svícení nestojí ani za zmínku. To už je lepší svítit xenony, světlo se pak odráží i v místě, kde má USA verze denní LED a "trošku" to vypadá, že tam něco svítí. Jinak jak už tu někteří psali, chci nejprve pořádně vyzkoušet tovární verzi a pak případně přistoupit k vylepšením. Teď aktuálně řeším jen wind deflektor.
Co mě trošku nemile překvapilo je zpracování karoserie. Sem tam zaschlá kapka laku na kraji dílu, mezery mezi díly se tak trošku nepovedly stejně široké, apod. A při stříkání wapkou nejsou neobvyklé kapky vody v interiéru. To mi však radost z nového přírůstku do garáže nepokazí. Tomuhle autu to odpustím. Pořizoval jsem ho z jiných důvodů.
A mimochodem, vyrobeno na začátku roku 2016 a zůstal SYNC2.
To zatím vše. Připojuji pár fotek.
Marek


Přílohy:
IMG_3368 m.jpg
IMG_3368 m.jpg [ 142.62 KiB | Zobrazeno 9078 krát ]
IMG_3367 m.jpg
IMG_3367 m.jpg [ 152.52 KiB | Zobrazeno 9078 krát ]
IMG_3366 m.jpg
IMG_3366 m.jpg [ 144.03 KiB | Zobrazeno 9078 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Představení
PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2016 9:40:33 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
vítáme Tě u nás a gratuluji k super kombinaci kabrioletu s vysokou dávkou elegance.
hodně šťastných km
Johan

P.S. mě jenom opravdu hodně vadí držák SPZ - u posledního ks se mi podařilo v AMB zachránit auto před brutální montáží těchto držáku - jsou tam vždy přišroubované velkou silou a nárazník je pod nimi silně deformovaný s dírami jako vrata - však ho odšroubuj :( :( :(
zde první zachráněný u nás ;) ;) ;)
download/file.php?id=2664&mode=view


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz