* *
Právě je čtv 28. bře 2024 19:34:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 20:09:49 
Offline

Registrován: ned 21. úno 2016 18:33:11
Příspěvky: 5
Zdravim milovniky mustangu, mezi nez se radim i ja :D Do mustangu jsem se zamiloval po shlednuti renovovaneho serialu Knight Rider, ve kterem predstavili prave 5 generaci. Od te doby po tom aute touzim a konecne nastal cas, kdy jsem se rozhodl si na 30 narozeniny udelat radost :) Chtel bych si ho poridit nekdy do leta, at si ho poradne uziju.

Konkretne mam vyhlednuty tenhle kousek: http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/ ... oFrom=list

Pokud ma nekdo informace o tomhle konkretnim kousku, budu jen rad, kdy se o ne se mnou podeli. A pokud ne, tak budu rad i za nazor na inzerat :)

Kazdopadne se uz nemuzu dockat, az nasetrim jeste nejakou tu korunu a pujdu si tohodle mazlika na jare projet :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 21:06:16 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
vítám Tě u nás .
To auto je celkem slušný průser :!: :!:
není to žádné Shelby GT500, ale normální GT 2011 v automatu.
Auto bylo skoro jistě celkem slušně bourané pokud se někomu vyplatilo celý předek udělat jako Shelby GT500.
Psát o autě co je GT 5.0, že je Shelby GT500 je na velkou ránu :!: :!:
Pro mě osobně auto bez hodnoty :( :( :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 21:25:18 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
Bych se i vsadil že GT500 je i v techničáku. Taky se mnou jeden člověk ze Slovenska diskutoval, že jeho Mustang je GT500 protože to bylo v techničáku a přitom to mělo motor 4.6 a bodykit Eleanor. Když jsem se ho pak zeptal kolik za to dal tak se odmlčel. Není todle taky trestnej čin jako stáčení tachometru?

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 21:31:12 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Plny souhlas s Johanem. V cesku je tezke vybrat, pokud tedy chces vazne top stav. Jaky mas rozpocet?
Vetsinu aut tato komunita zna. A je lepsi se radej vazne predem poradit a sondovat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2016 21:33:07 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
JINAK TY CHYTRÁCI TO AUTO PRODÁVAJÍ JIŽ HOOOODNĚ DLOUHO ;) ;) ZNÁM HO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 9:33:39 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Pebu píše:
Začal jsem se po mustangovi koukat tak zhruba před rokem s tím, že prvně jsem chtěl GT-čko 2012-2014 a tudlevá tenhle průser, už tam stál tehdy... No a přesně v tý době mi prodali jedno GT-čko 2012 v Brně v denkaru doslova před nosem (mělo najeto jen 15000, teda říkali:-)), druhý vyhlídnutý GT-čko cabrio tady na mustangevolution mi prodali taky před nosem a třetí GT-čko na autooutlet mi přišlo na mě moc ujetý - modrá metalíza, červená kůže a leštěný dvacetipalcový kola. Tak jsem nakonec objednal v květnu novou 2015 a stále čekám - minulý týden prý dorazil do Hamburku...


super příběh ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 9:53:18 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. říj 2014 10:41:17
Příspěvky: 31
Bydliště: Hluk
Zde jednoduchá kontrola! :-)
https://vehiclesvin.com/VIN-Number-1ZVBP8CF1B5149748

_________________
Mustang V6, 2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 10:14:26 
Offline

Registrován: ned 21. úno 2016 18:33:11
Příspěvky: 5
Uff chlapi, vy jste mi vzali vitr z plachet :shock: Ale urcite dam radeji na radu zkusenejsich.

To, ze tam stoji dele vim, protoze ho uz nejakou dobu sleduju, ale zase to nejsou oktavky, aby to tam nestihlo ani vystat dulek.

Takze asi budu patrat dal. Rozpocet mam asi tak tech 700k-750k. Primarne se koukam po V8 a ne-cabrio verzi (ja jaksi fakt nejsem schopny prenest pres srdce ty platene strechy, je to proste hnus :( ). Preferuju manual, ale ani automat by mi nevadil. Jednu dobu jsem uvazoval i o te 2015 verzi, ale ta nova generace se mi tak moc nelibi, hlavne kvuli toho zaobleni a prilisne podobnosti s obycejnym mondeem.

Pokoukaval jsem i po autech v nemecku (treba pres mobile.de), ale mam z toho celkem strach. Co jsem tak cetl, tak ono uz ani ty nemecke auta nejsou zadna vyhra a clovek musi fakt dobre koukat a rozmyslet (byt je u nich zakazane staceni). A jet pres celou republiku (jsem z Ostravy) do nemecka, navic s moji nemcinou, a pak treba utrit nos, to taky jednoho odradi :/ To by tam fakt muselo byt neco extra.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 10:22:01 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
DannyK píše:
Uff chlapi, vy jste mi vzali vitr z plachet :shock: Ale urcite dam radeji na radu zkusenejsich.

To, ze tam stoji dele vim, protoze ho uz nejakou dobu sleduju, ale zase to nejsou oktavky, aby to tam nestihlo ani vystat dulek.

Takze asi budu patrat dal. Rozpocet mam asi tak tech 700k-750k. Primarne se koukam po V8 a ne-cabrio verzi (ja jaksi fakt nejsem schopny prenest pres srdce ty platene strechy, je to proste hnus :( ). Preferuju manual, ale ani automat by mi nevadil. Jednu dobu jsem uvazoval i o te 2015 verzi, ale ta nova generace se mi tak moc nelibi, hlavne kvuli toho zaobleni a prilisne podobnosti s obycejnym mondeem.

Pokoukaval jsem i po autech v nemecku (treba pres mobile.de), ale mam z toho celkem strach. Co jsem tak cetl, tak ono uz ani ty nemecke auta nejsou zadna vyhra a clovek musi fakt dobre koukat a rozmyslet (byt je u nich zakazane staceni). A jet pres celou republiku (jsem z Ostravy) do nemecka, navic s moji nemcinou, a pak treba utrit nos, to taky jednoho odradi :/ To by tam fakt muselo byt neco extra.


je to velmi jednoduché :
podívej se co stojí v USA třeba zde: http://www.autotrader.com - tam jsou opravdové reálné ceny
k tomu dopočítej clo 10% a dopravu tak 2-3000 USD + DPH a vyjde Ti reálná cena - pokud je zde v EU něco výrazně levnějšího je v tom bota :( :( :(
zde odkaz:
http://www.autotrader.com/cars-for-sale ... =FORD&mmt=[FORD[MUST[MUST|GT]][]]&modelCode1=MUST&searchRadius=0&showcaseListingId=416801814&showcaseOwnerId=88710&sortBy=derivedpriceASC&startYear=2011&transmissionCode=MAN&transmissionCodes=MAN&vehicleStyleCodes=COUPE&Log=0

ten odkaz celý CTRL-C ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 10:28:02 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. pro 2011 20:51:55
Příspěvky: 18
DannyK píše:
Uff chlapi, vy jste mi vzali vitr z plachet :shock: Ale urcite dam radeji na radu zkusenejsich.

To, ze tam stoji dele vim, protoze ho uz nejakou dobu sleduju, ale zase to nejsou oktavky, aby to tam nestihlo ani vystat dulek.

Takze asi budu patrat dal. Rozpocet mam asi tak tech 700k-750k. Primarne se koukam po V8 a ne-cabrio verzi (ja jaksi fakt nejsem schopny prenest pres srdce ty platene strechy, je to proste hnus :( ). Preferuju manual, ale ani automat by mi nevadil. Jednu dobu jsem uvazoval i o te 2015 verzi, ale ta nova generace se mi tak moc nelibi, hlavne kvuli toho zaobleni a prilisne podobnosti s obycejnym mondeem.

Pokoukaval jsem i po autech v nemecku (treba pres mobile.de), ale mam z toho celkem strach. Co jsem tak cetl, tak ono uz ani ty nemecke auta nejsou zadna vyhra a clovek musi fakt dobre koukat a rozmyslet (byt je u nich zakazane staceni). A jet pres celou republiku (jsem z Ostravy) do nemecka, navic s moji nemcinou, a pak treba utrit nos, to taky jednoho odradi :/ To by tam fakt muselo byt neco extra.


Zdravím, nechci nic vnucovat, prodávám z důvodu koupě 2016 GT, je na cestě, za vůz ručím dle popisu : viewtopic.php?f=6&t=861

_________________
Vojta

Ford Mustang GT 2016 EU


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: pát 26. úno 2016 13:14:27 
Offline

Registrován: ned 21. úno 2016 18:33:11
Příspěvky: 5
2 Johan: Diky za info :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DannyK a budoucí poník
PříspěvekNapsal: úte 01. bře 2016 10:54:04 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2013 15:48:24
Příspěvky: 32
Bydliště: Mnichov
SHELBY 2012 za 700K to by bola parada... Ale vyzera pekne.

Nechcem do toho rypat kedze Johan to auto pozna ale musim sa podelit o svoju skusenost.

Ked som zhanal svojho Stanga tak sa mi v nemecku naskytla prilezitost kupit naburanu Corvette 2009 (LS3) za 25000€. Bolo to kupene ako nove,skladove auto, v roku 2012,jazdene iba v lete. Majitel sa ucil driftovat a pritom sa mu podarilo trafit obrubnik. Malo to nejake skody ako rozbity predok, pohnuty chladic ale mal to riadne poistene a dostal za to peknu sumicku tak zvazoval nad kupou druheho. Toto chvilu ponukal a ja som bol kvoli cene tiez skepticky. Nakoniec vyhral zdravy rozum a radsej som to nezobral ale zostali sme v kontakte a on si to dal do hromady sam.
Tym som chcel len povedat ze nie kazda lacna buracka musi byt zla kupa. Zalezi na tom kolko stala oprava a ci dokazem predavajucemu doverovat.
V nemecku napriklad je vyhoda ze predavajuca firma musi dat zo zakona na niektore diely jazdeneho auta rocnu zaruku :!: :!: :!:

Mimochodom, ked uz som sa tak rozpisal, ma tu niekto kupeneho stanga po buracke? Skusenosti? Da sa na tom cosi usetrit pripadne za mensi peniaz kupit novsie auto alebo je to len trapenie :?: :?: :?:

_________________
Mustang GT Premium (2009) 45th anniversary


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz