* *
Právě je pon 29. dub 2024 0:46:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Úprava V6 VELKÉ DĚKUJI
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2015 7:25:29 
Offline

Registrován: sob 19. pro 2015 15:02:22
Příspěvky: 1
Dobrý den. Jmenuji se René Košťál a jsem z Frýdecko Místecka. V červnu letošního roku jsem si splnil dětský sen a koupil jsem si Mustafu V6 3.7L. Pro některé z vás to není pravý mustang ale mě to stačilo do doby kdy jsem objevil firmu UNITESTA. Řekl jsem si že zkusím nějakou malou úpravu. Zavolal jsem a slovo dalo slovo a můj mustafek odjel do Prahy. Chci se podělit s potenciálními zákazníky o své zkušenosti. Vše probíhalo jen na základě tel. rozhovoru, nadiktoval jsem své požadavky a nechal vše na odbornících. Zařídili vše od dopravy do své dílny, celou přestavbu, odzkoušení až do předání ke mě domů. Znovu podotýkám že šlo vše jen prostřednictvím telefonů. Žádná smlouva o převzetí vozu nic takového. Na Fa UNITESTA se můžete spolehnou né na 100% ale na 1000%. Chci jim touto cestou MOC a MOC poděkovat a ne jen jim ale i přepravní službě s kterou spolupracují. Na všechny je spolehnutí. Taková firma se jen málokdy vidí. Ještě jednou Děkuji. O samotné úpravě se dočtete na jejich veb. stránkách

Renda


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úprava V6 VELKÉ DĚKUJI
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2015 8:50:26 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
To je ten s kompresorem?

A logicky, dobrá firma si musí držet své jméno, hlavně když podniká v komunitě lidi kteří se navzájem znají. V opačném případě by jakékoli podnikání skončilo okamžitě. To není jak kavárna na Vaclavaku kde vás múžou ošidit a další turista si tam stejně sedne.

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úprava V6 VELKÉ DĚKUJI
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2015 14:35:18 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
No já bych chtěl jménem všech z Mustangevolution.cz poděkovat Vám za důvěru , kterou jste do nás vložil. A také bych chtěl za sebe říct, že jsem byl docela napjatý, když auto jelo po úpravách směrem k vám. Věřil jsem že budete spokojený ale stále jsem si nebyl jistý do té doby než jste mi poprvé zavolal. Jelikož se jednalo o složitější úpravu jsem velice rád, když čtu tento příspěvek s více než jen kladnou referencí. Ani nevíte jak ;-)

Ještě jednou děkujeme! 8-) ;)

Hladour


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úprava V6 VELKÉ DĚKUJI
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2015 14:38:28 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
Balki, ty jsi to shrnul parádně!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úprava V6 VELKÉ DĚKUJI
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2015 17:37:40 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Renda píše:
Dobrý den. Jmenuji se René Košťál a jsem z Frýdecko Místecka. V červnu letošního roku jsem si splnil dětský sen a koupil jsem si Mustafu V6 3.7L. Pro některé z vás to není pravý mustang ale mě to stačilo do doby kdy jsem objevil firmu UNITESTA. Řekl jsem si že zkusím nějakou malou úpravu. Zavolal jsem a slovo dalo slovo a můj mustafek odjel do Prahy. Chci se podělit s potenciálními zákazníky o své zkušenosti. Vše probíhalo jen na základě tel. rozhovoru, nadiktoval jsem své požadavky a nechal vše na odbornících. Zařídili vše od dopravy do své dílny, celou přestavbu, odzkoušení až do předání ke mě domů. Znovu podotýkám že šlo vše jen prostřednictvím telefonů. Žádná smlouva o převzetí vozu nic takového. Na Fa UNITESTA se můžete spolehnou né na 100% ale na 1000%. Chci jim touto cestou MOC a MOC poděkovat a ne jen jim ale i přepravní službě s kterou spolupracují. Na všechny je spolehnutí. Taková firma se jen málokdy vidí. Ještě jednou Děkuji. O samotné úpravě se dočtete na jejich veb. stránkách

Renda


Ano je to vždy o lidech a jejich důvěře - pro nás je tento systém práce zcela standardní a také jsme se na něm dost nadřeli a někdy hodně trpěli. Pane Košťál Vám velice děkujeme a vážíme si toho, že zde existují lidé , kteří na slovo CHLAPA a důvěru pořád ještě věří ;)
Hodně šťastných km za Vaším stangem a hodně adrenalinu :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úprava V6 VELKÉ DĚKUJI
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2015 17:40:59 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
jen pro info o co běží ;)


http://blog.mustangevolution.cz/gov6go/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz