* *
Právě je pon 29. dub 2024 18:05:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 14. črc 2013 11:41:17 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: ned 25. bře 2012 10:59:34
Příspěvky: 55
viki píše:
Dotaz? najdu někde programy na náš benzín? mám tam 91 Race tune octane - ale myslím že pokud by byla mapa na naše 95 nebo 98 oktanové benzíny, mohlo by to být lepší a hlavně bych nejezdil na race mapu - nebo nějaké jiné info od vás co zvolit co si sehnat?

91 v usa = 95 u nas a 93 v usa = 98 u nas... je to tim, ze existuje nekolik metod mereni oktanovyho cisla, zjednodusene: vyzkumna a motorova. V evrope se uvadi index ty vyzkumny, kdezto v usa prumer vyzkumny a motorovy.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 14. črc 2013 19:13:59 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
HEJ TAK TO JE CAJK!! TO JIM PISNU AB YMĚ TO UDĚLALI NA 91 a JEDNU NA 93
mám totiž 3mapy 87 street a race a 91 race a na tu jezdím a můžu se z toho radostí posrat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 14. črc 2013 22:13:19 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
invertart píše:
viki píše:
Dotaz? najdu někde programy na náš benzín? mám tam 91 Race tune octane - ale myslím že pokud by byla mapa na naše 95 nebo 98 oktanové benzíny, mohlo by to být lepší a hlavně bych nejezdil na race mapu - nebo nějaké jiné info od vás co zvolit co si sehnat?

91 v usa = 95 u nas a 93 v usa = 98 u nas... je to tim, ze existuje nekolik metod mereni oktanovyho cisla, zjednodusene: vyzkumna a motorova. V evrope se uvadi index ty vyzkumny, kdezto v usa prumer vyzkumny a motorovy.


Norma: MON a RON


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 16. črc 2013 0:30:27 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: ned 25. bře 2012 10:59:34
Příspěvky: 55
Johan píše:
invertart píše:
viki píše:
Dotaz? najdu někde programy na náš benzín? mám tam 91 Race tune octane - ale myslím že pokud by byla mapa na naše 95 nebo 98 oktanové benzíny, mohlo by to být lepší a hlavně bych nejezdil na race mapu - nebo nějaké jiné info od vás co zvolit co si sehnat?

91 v usa = 95 u nas a 93 v usa = 98 u nas... je to tim, ze existuje nekolik metod mereni oktanovyho cisla, zjednodusene: vyzkumna a motorova. V evrope se uvadi index ty vyzkumny, kdezto v usa prumer vyzkumny a motorovy.


Norma: MON a RON

ja vim.. evropa RON a usa AKI, coz je prumer z MON a RON... ale psal jsem to tak, aby to bylo pochopitelny :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 21. črc 2013 21:39:07 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
kurva sedl si diferák a začel hučet!! a už jsem posunul pomocí podložek celý diff do leva i do prava a nepomáhá, a hrušku posunout bez poškození ložiska nedokážu co teď? Ale sere mě že otisk zubů je absolutně senzační!! krásně rovnoměrně z obou stran, pročetl sem si tu ty návody , a dostávám depku z toho že budu muset podložit hrušku !!!!!! nebo mám dotaz - komu odvázt auto aby to udělal (kdo má vše potřebné ) abych přijel dal mu auto šel na procházku městem a na oběd a pak sedl do auta jel plný dojmů domů s lehčí peněženkou ale nehučícím difem :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 22. črc 2013 18:44:02 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
viki píše:
kurva sedl si diferák a začel hučet!! a už jsem posunul pomocí podložek celý diff do leva i do prava a nepomáhá, a hrušku posunout bez poškození ložiska nedokážu co teď? Ale sere mě že otisk zubů je absolutně senzační!! krásně rovnoměrně z obou stran, pročetl sem si tu ty návody , a dostávám depku z toho že budu muset podložit hrušku !!!!!! nebo mám dotaz - komu odvázt auto aby to udělal (kdo má vše potřebné ) abych přijel dal mu auto šel na procházku městem a na oběd a pak sedl do auta jel plný dojmů domů s lehčí peněženkou ale nehučícím difem :mrgreen: :mrgreen:

Ahoj,
to je velká většina co takto bohužel zkončí :(
Musíš mít:
Hodinky
Speciální přípravek na stažení ložiska
a trochu zkušeností
pokud chceš , tak přivez jenom nápravu - tak jako tak to děláme pouze s demontovanou nápravou - nebo ji demontujeme na mistě - asi den práce - ráno přijedeš večer odjedeš.
Otisk kola není jistě OK jnak by to nehučelo - musíš porovnávat dva otisky a to po směru otáčení a proti směru otáčení. Hloubka záběru a ......
Vůle se musí nastavit na hodinky.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 24. črc 2013 14:06:20 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
ok- kolik to bude stát pokud dofrčím jen s nápravou?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 24. črc 2013 20:52:59 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
viki píše:
ok- kolik to bude stát pokud dofrčím jen s nápravou?

Ahoj,
je to jednoduché : hodina práce 590 CZK (když to půjde vše OK tak max 6 hodin). - možná i méně , ale nikdy nevíš na co narazíš - může to být také za 4 - fakt nelze takto říci.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. zář 2013 22:12:43 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
rodinka se trochu rozrostla Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. zář 2013 22:18:18 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
dobrá rodinka :lol: :lol:
good :!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 4:58:03 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Parada :)))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 10. lis 2013 21:36:01 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
Dotázek: s autem si docela rozumím-a tím pádem víc blbnu-otázka zní -mám pocit že převodovka dost trpí a pám pocit že pri řazení kolikrát kvalt cvakne na místo ale odezva není okamžitá-jakoby tam byla nějaká větší vůle -spojka puštěná a auto zatáhne malinko později-jako než se vymezí všechny kolečka mezi sebou a teprve se přenese výkon na kola!!!!!! -co by to mohlo dělat- nebo spíš jak tento nešvar odstranit- bývalé BMW m3 mělo v prdeli hrdyspojku mezi kardanem a převodovkou -tu není!! mohla by to dělat samotná převodovka nebo spojka-jako unavené ty pružiny v ní!! HM su zvědavý co kdo poradí- není to vada nebo porucha ale divný pocit a se nerad citím divně :lol: :lol: :lol: :lol: ale pokud na zvedáku potočím kardanem do leva do prava je tam opravdu dost velká vůle než se kolečka v převodovce opřou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 10. lis 2013 22:58:13 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
U mustu je spojka ovladana tez hydraulicky. A ta vule v kardanu je normalni.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 11. lis 2013 0:23:35 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
tak jak píšeš klouže Ti spojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 11. lis 2013 18:20:44 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
hydraulická spojka ? kurva tak to jde dost težko!!!! :shock: no mám pocit že spojka nemůže klouzat-to by auto nepálilo gumy na přání!!! sere mě ta vůle co je tam prostě auto se jakoby pocukne po přeřazení , dokážu to eliminovat jemným prokluzem přes spojku!! no to je fuk je nejaký bazmek nebo aparát aby se pomohlo eliminovat rázy mezi převodovkou a kardanem?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz