* *
Právě je pon 29. dub 2024 12:52:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 03. bře 2013 13:44:09 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
tak sem najel první kiláky a byl sem malinko nasraný -auto mě chcípalo ale nepravidelně , tak sem dojel dom a nasraně sem volal kamošovi kvuli diagnostice, a pak sem ale dostal nápad - je tam Knko filtr - a měl sem potíž jednou u motorky(silniční) taky nejela pravidelně a sem tam chcípala, a začalo to pozvolna a až po 2000km -olej z filtru jak vibruje pomalonku zasral váhu vzduchu a díky tomu to chcípalo-špatné hdnoty pro jednotku.

Tak sem dnes rozebral sání -klapku throtlebody- docela zasraná!!!!! a váha vzduchu jak by smet- byly a ní vidět mstné a špinavé usazeniny- očistil sem všechno WD40 pak čističem brzd , složil sem to a kurva AUTO lape jak prae- a taky se mi zdá že jede o dost víc od spoda!!!! :mrgreen: :mrgreen:
du si dát panáka jegra na uspěšnou operaci 8-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 23. bře 2013 23:59:27 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
MÁM DOTAZ- když budu mustanga trápit na driftech co mám radši předělat? - mám na mysli náprava v zadu-jinak to auto má motoricky dost síly i v základu :shock: , dnes jsem zkoušel kruháč tu u nás, a jde to skoro samo, sice jen na jedničku, ale stačí , jen se to vede jak kráva na porážku, holt j eto proti M3 macek :mrgreen: jedná se mě jestli něco neodjebu - nejaké to táhlo v zadu na nápravě? nebo to je dost nadimenzované a zvládne to i v serii - pozor trápit myslím že se po nákupu na cestě domů prostě svezu bočním oknem napřed a jedu domů- né že tam budu nechávat dvě sady gum za den!!!!!!


A mám pocit že to vedení je dost rozházené protože to nemá asi samosvor- jak poznám jestli ho ta svině má nebo ne? podle vin asi ne co?
Díky za případné reakce k dotazu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 24. bře 2013 8:35:18 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Kdyz tomu das gumu a budou za tebou dve cary (nebo na zvedaku kdyz budes tocit zadnim kolem tsk to druhe se bude tocit stejne)
Tak mas samosvor ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 24. bře 2013 11:04:09 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
Franky píše:
Kdyz tomu das gumu a budou za tebou dve cary (nebo na zvedaku kdyz budes tocit zadnim kolem tsk to druhe se bude tocit stejne)
Tak mas samosvor ;)


no to se vi ale jsou i samosvory -jak bych to nazval -jo s omezenou svorností !! a ty pořádné :lol: no jestli to mustaf má taky tak sem myslel- nebo prostě a jednoduše je dávali buď samosvor a nebo jen obyč diferák :!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 24. bře 2013 11:07:04 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Samosvornej diferencial byl za priplatek.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 24. bře 2013 19:27:02 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
viki píše:
MÁM DOTAZ- když budu mustanga trápit na driftech co mám radši předělat? - mám na mysli náprava v zadu-jinak to auto má motoricky dost síly i v základu :shock: , dnes jsem zkoušel kruháč tu u nás, a jde to skoro samo, sice jen na jedničku, ale stačí , jen se to vede jak kráva na porážku, holt j eto proti M3 macek :mrgreen: jedná se mě jestli něco neodjebu - nejaké to táhlo v zadu na nápravě? nebo to je dost nadimenzované a zvládne to i v serii - pozor trápit myslím že se po nákupu na cestě domů prostě svezu bočním oknem napřed a jedu domů- né že tam budu nechávat dvě sady gum za den!!!!!!


A mám pocit že to vedení je dost rozházené protože to nemá asi samosvor- jak poznám jestli ho ta svině má nebo ne? podle vin asi ne co?
Díky za případné reakce k dotazu


vezmi to dokola a pokud to jde hezky a ne že se protáčí jen jedno kolo máš samosvor - jinak se podívej na Tvůj windows sticker


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 14:25:36 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: ned 25. bře 2012 10:59:34
Příspěvky: 55
chosearmando píše:
tak jsem zapátral.. a PREJ (podle všech americkejch fór), má samosvor (LSD - limited slip diferential, u fordu tzv. Ford Track Lok nebo "Posi") každý GT. Je to divný, ale prej to tak fakt je..

Já mám 3.55 převod, u kterýho se shodujou všichni, že to má samosvor, ale údajně to mají všichni, ikdyž to mezi 2005-2006 bylo psaný jen u 3.55ky na stickeru (kterej ještě ke všemu nejde dohledat zpětně na netu do r.v. 2007), ale spíš jen jako marketingovej tah, protože všechny 8.8" nápravy z GT mají mít (opět - dle US fór) samosvor, ne otevřený diferenciál, ten mají V6ky


samosvor byl fakt za priplatek u gt... hodne jich ho ma, ale nemusi...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 20:45:26 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: ned 25. bře 2012 10:59:34
Příspěvky: 55
chosearmando píše:
Je to možný, já fakt jen píšu to, co sem vypátral na všechno možnejch i nemožnejch US fórech o našem voze... :)

Každopádně když je na diferáku nálepka 3.55, tak je to SNAD jasnej samosvor.

O důvod víc párkrát udělat burnout :twisted:


no ja tam mam nalepku 4.10 a samosvor je tam asi 80%, takze ti povoli kola opravdu jen do zatacky... a to treba na plnej rejd pri couvani je uz cejtit, jak to precvakava ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 22:20:23 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
dnes sem chtěl zkoušet a napadly tu ty bílé sračky, nevadí počkáme, ale když sem mu dal minule na rovince napít tak se smažily obě gumy a dva krásné černé podpisy nechal , a jak tu píše kolega, tak když sem lovil na USA forech tak sem nabil pocitu že to fakt mají všechny gt v základu ten samosvor!!! seru na to zitr ato zvednu a zkusím otočit kolama a pak na jedno uvážu lano a zkusím co mi síly budou stačit to protočit pokud pude ztuha jak na bývalé M3 -skoro sem se posral a pohnul kolem jem o 1 cm tak je tam a dostane pokouřit hned jak sleze snih, jen musím najít vhodného kameramana, manželka se dycky lekne a dá kameru dolů a ječí :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. bře 2013 8:38:16 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. čer 2011 21:32:30
Příspěvky: 319
Jednoduše vyheveruj vzadu auto a zatoč zadním kolem. Pokud se točí obě stejným směrem , tak to má samosvor.
Pokud se jedno točí opačne , tak to samosvor nemá. Je to jednoduchý, jak nitě.

_________________
Mustang GT Premium (2008) Roush 427R Clone
Mustang GT (2010) RS2 Clone
Mustang GT (2005)
Mustang V6 (2008)- prodáno
Mustang 3.8 Convertible (2001) - prodáno
Mustang Roush Stage 2 Supercharged - prodáno


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 30. bře 2013 22:10:38 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
pasovali by na moje auto brzdy brembo i s kotouči z mustangu shelby 2007 GT 500?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 30. bře 2013 22:30:02 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
viki píše:
pasovali by na moje auto brzdy brembo i s kotouči z mustangu shelby 2007 GT 500?

již mnohokrát jsem dělal a jde to 1:1 :!: :!:
podívej se na Bílou Labuť ;) ;) třeba
viewtopic.php?f=4&t=3&start=15
pokárání , že nestuduješ všechny vlákna :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 30. bře 2013 22:33:31 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
miloslav 06 píše:
Jednoduše vyheveruj vzadu auto a zatoč zadním kolem. Pokud se točí obě stejným směrem , tak to má samosvor.
Pokud se jedno točí opačne , tak to samosvor nemá. Je to jednoduchý, jak nitě.

sorry ale to co píšeš je :o :o :o :o :o - není pravda
samosvor je funkční až od určitého momentu svornost je omezená - nemá to žádnou špéru :!: :!:
je tak mimochodem - standardní GT a Shelby mají lamelový samosvor, dále se potom dává šnekový a ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 30. bře 2013 23:03:47 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
díky, akorát čekuju ebay , a usa shopy, asi si už neco koupím, bud ty brzdy nebo cai s stcéčkem, ale ani podvozek mě enechává chladným no su zvědavý za co se budu tlouct do hlavy až to koupím :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 30. bře 2013 23:05:46 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2012 0:36:33
Příspěvky: 75
Bydliště: Dubňany
Johan píše:
miloslav 06 píše:
Jednoduše vyheveruj vzadu auto a zatoč zadním kolem. Pokud se točí obě stejným směrem , tak to má samosvor.
Pokud se jedno točí opačne , tak to samosvor nemá. Je to jednoduchý, jak nitě.

sorry ale to co píšeš je :o :o :o :o :o - není pravda
samosvor je funkční až od určitého momentu svornost je omezená - nemá to žádnou špéru :!: :!:
je tak mimochodem - standardní GT a Shelby mají lamelový samosvor, dále se potom dává šnekový a ...


to sem chtěl slyšet takže by tam měl byt ten lamelový že , jako třeba u dodge ram -pickupu s tím sem driftoval a v pohodičce nic se nerozbylo a to bych nechtěl ani u mustafa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz