* *
Právě je ned 28. dub 2024 7:40:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: úte 28. úno 2012 23:57:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. pro 2011 22:54:25
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
Ahoj,

před nedávnem jsem našel toto fórum, jsem moc rád že komunita kolem Mustangů je otevřená pro nové členy.

Mustanga jsem koupil loni v květnu. Jezdit v americkém autě byl můj sen už od dětství. V jednom znojemském bazaru jsem našel autíčko, které mně zaujalo - Ford Mustang GT rok výroby 2006. Jeli jsme se s manželkou jen tak nezávazně podívat. Majitele autobazaru muselo hodně překvapit, že první co jsem chtěl, bylo sednout si na zadní sedadlo. Vysvětloval jsem, že máme desetiletého syna, a pokud by vzadu bylo málo místa, nemohl by s námi jezdit na výlety a užívat si jízdy s námi. Vzadu bylo místa dost i pro mně a byla mi nabídnuta zkušební jízda. Prvních deset vteřin za volantem rozhodlo. Ten samý den jsem si auto rezervoval a za dva dny jsme pro něj jeli.

Obrázek
Obrázek

Na autě byly přidělány "žábry" Roush na zadních bočních okénkách, boule na kapotě Roush, dvacetipalcové disky a na stranách poněkud nelogický emblém kobry. O tři dny později jsme odjížděli s rodinou na týdenní dovolenou. Byla to asi nejdelší dovolená v mém životě. Těšil jsem se domů, až se konečně s autem projedeme... Při přihlášení auta na magistrátu, jsem měl trochu obavy jestli mi dají českou značku, auto předtím české značky nemělo a ve velkém techničáku bylo napsáno asi sedm vyjímek (světla, skla, zrcátka, blinkry ..). Značky jsem zdárně dostal.

První úprava, kterou jsem na autě udělal byla změna barvy, původní stříbrnou nahradila oranžová a přibyly černé pruhy.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Letos bych rád přidal křídlo Roush, výfuky Roush a pár kosmetických drobností. Další věc, kterou bych rád udělal je studené sání a přední spojler Roush. Hodně mně překvapilo, jak pozitivně lidi na Mustanga reagují, úplně cizí lidi chtějí vidět osmiválcový motor, zajímá je kolik to auto má koní a kolik žerou ... Už se těším až budeme moci zase jezdit.

Marian


Naposledy upravil mjonas dne stř 29. úno 2012 14:16:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 0:26:38 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: stř 01. úno 2012 11:54:34
Příspěvky: 17
Ty kraso, docela narez. Co ty ostatni kary v serii? :?: Kolik stal novy lak a kde to delali? Budu resit neco podobnyho a rad si necham poradit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 0:38:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. pro 2011 22:54:25
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
To jsou autíčka kolegů z firmy, Audi R8 a BMW 6. To není lak, je to folie, stejně jako na těch dalších dvou autech. Vyšlo to na 20000 Kč, dotyčný co to dělal, ale říkal že do celopolepu Mustanga se minimálně deset let nepustí :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 5:32:11 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Jednou jsem u nas tu R8 aj to bawo potkal.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 9:50:32 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj super počin a super oranžová flotila je vidět že na Moravě je cit pro krásu :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 10:34:57 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: úte 07. úno 2012 19:23:59
Příspěvky: 13
Pěkný moc. Otázka je jak dlouho ta folie vydrží. Já mám akorát bílý pruhy, ale ze střechy jsem je sundal, protože se scvrkly, a začali se odlepovat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 11:50:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. pro 2011 22:54:25
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
Kolega má celopolep už tři roky. Kvalitnímu laku se fólie samozřejmě nevyrovná, při pohledu zblízka se dají najít chybičky. Problematická místa jsou nárazníky (Mustang je má hodně tvarované, takže se mohou odlepovat). Je to vidět na tomhle obrázku.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 12:09:43 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
No také musím pochválit vzhled , je vidět že je to , až na pár drobností precizně polepené . Ta folie vydrží neuvěřitelné věci a spolehlivě chrání lak . Tomu dotičnému, co to lepil se ale vůbec nedivím, protože je to dost nevděčná práce :) :) :lol: ale je to bez zásahu na origilál lak a to je ohromné +.

Musím říct z vlastní zkušenosti , raději objetuji "20000kč" než abych to lepil sám :lol: :lol: :lol:

Člověk musí počítat s drobnými nedostatky není to lak , ale folie mu to vrátí při prodeji auta, lak zůstane nedotčený.


Naposledy upravil Hladour88 dne stř 29. úno 2012 17:24:30, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oranžové GT 2006
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 14:12:23 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Ta oranzova je mrda efektni. Kdyz jsem videl tu r8 a bawo jet tak vazne cool ;))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz