* *
Právě je sob 27. dub 2024 22:29:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 22:52:07 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: stř 01. úno 2012 11:54:34
Příspěvky: 17
Ahoj, mam splneny dalsi svuj sen: Black Convertible, V8, 4.6 GT, v automatu a uprave Roush.
Uprava me stala vic nez porizovaci cena auta a jelikoz jsem chytre koupil a nechal upravit v zime, tak ani nevim, jaka je to bomba.

Z dilny do moji garaze to jelo brutalne a po ceste muj kompresor vzbudil par chodicich mrtvol na ulici, kteri uz davno ztratily sve sny. Jde mi jen o decentni vystrednost. Jde mi o to, zlomit vsudypritomnou konformitu. I s timhle dam naprdel kdejakymu skopcakovi, kterej nepochopil o co tady jde.

Vzdycky mne uvidite samotnyho nebo se trema kockama v kabriu. Chci, aby ti, co jiz zemreli, dostali novou krev do zil a ten vetsi zavistivy zbytek divaku necham svemu marnemu osudu :o

Proto jsem si poridil stanga v kabriu.

Nejsem jen elegan, probouzim mrtvoly a zpusobuji vredy a mrtvice :idea:

Tomáš (Thomas)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: úte 28. úno 2012 9:55:27 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Také vítám a super příspěvek - těším se někde na setkání s třema blondýnkama :D :D :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: úte 28. úno 2012 23:28:01 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: stř 01. úno 2012 11:54:34
Příspěvky: 17
Jana GT píše:
No super,tak vítej mezi šílenci a fandy Mustangů.Dej i nějaké foto at se také pokocháme.


Mam ty fotky uz tady nekde na foru. Je to o tom stangovi eleganovi. Ted jsem na tom udelal renovaci laku od Swissvax a nema to chybu, 98% skrabancu je pryc. Vlastne lak je ted vizualne lepsi nez zbrusu novy. Je to fakt pecka, cena okolo 25 tis. a je to vcetne karnauba konzervace. Plivnes na plech a sjede to ;)
Interier hodim do Roush karbonu, jsem zvedavej.

Uz aby bylo jaro, leto !


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 0:14:03 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: stř 01. úno 2012 11:54:34
Příspěvky: 17
chosearmando píše:
Gratuluju ke koupi a úpravě stanga :)
A ten příspěvek je prostě bomba!!!!


Dekuji ke gratulaci.
Nejlepsi jsou deti! Naprosto bezprostredni nadseni z bombasticke kary! Mam uz nejake kabrio a cas od casu par decek svezu a kdyz se s nima loucim, tak jim s naprosto vaznou tvari rikam, ze museji bojovat za svoje sny! U tech nad 25 let vejs? :lol: Tak treba v cechach jim to tam rvu za studena, at se s tim poperou jak chtej :o
Ten kdo je zodpovednej chlap, toho to zvedne ze zidle. Kdyz jsem byl mladej a chudej, presne tahle okazala show me kopala do zadku. Rekl jsem si "je to proste borec !". Hodne si uzivam hlavne ty chodce borecky, ktery delaj, ze vas nevidi a ani preci nechteji, protoze tyhle materialni veci nepotrebuji ;) Jednou jsem byl u takovyho na navsteve a rika, ze ma ke svemu stesti vsechno. Rozhlidl jsem se a rekl mu - kam si to schoval?

Pisu Ti to tady, protoze to je jeden z hlavnich duvodu proc Mustang. A verim, ze tak trochu si v ty Mustangovsky vystrednosti libujeme vsichni. Dluzim to tem, kteri mi v neblahych dobach pomohli, kdyz se nebali ukazat na ulici.
Rad se obklopuju podobne postizenejma lidma... :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 12:21:28 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
Zde je pár fotek "Thomasova" auta
;)


viewtopic.php?f=20&t=301


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: stř 29. úno 2012 14:10:27 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Thome mas to fakt luxusni ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Elegán convertible
PříspěvekNapsal: čtv 01. bře 2012 0:06:39 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: stř 01. úno 2012 11:54:34
Příspěvky: 17
chosearmando píše:
Thomas píše:
Jana GT píše:
No super,tak vítej mezi šílenci a fandy Mustangů.Dej i nějaké foto at se také pokocháme.


Mam ty fotky uz tady nekde na foru. Je to o tom stangovi eleganovi. Ted jsem na tom udelal renovaci laku od Swissvax a nema to chybu, 98% skrabancu je pryc. Vlastne lak je ted vizualne lepsi nez zbrusu novy. Je to fakt pecka, cena okolo 25 tis. a je to vcetne karnauba konzervace. Plivnes na plech a sjede to ;)
Interier hodim do Roush karbonu, jsem zvedavej.

Uz aby bylo jaro, leto !



Kde to dělaj? Taky sem o tom hodně přemejšlel, jen dyby to tak bylo aspoň trochu levnější, přecijen jestli půlka bodykitu roush nebo vyleštit lak, to se těžko rozhoduje ;)


Dela to jeden borec v Kralove Dvore u Berouna, kterej tim lestenim uplne zije a takovejch fakt neni mnoho. Ma totalni smysl pro detail a preciznost. Rozhodne doporucuji, protoze ta zmena je tak famozni, ze za to rad zaplatis. Nasel mi par detailu na laku, i v interieru, o kterych jsem nevedel a bravurne to poresil. Ma tam snad tri rezimy strojoveho lesteni, kolem 6-ti uplny zaklad, za 12 zmizi 70% skrabancu a za tech 25 jedes s uplne renovovanym a zakonzervovanym lakem. Swissvax.cz - mr. Zika. Pockej si az si tam dohodnu provizi :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz