* *
Právě je pát 29. bře 2024 2:43:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moravský Mustafa
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2020 19:54:13 
Offline

Registrován: stř 18. pro 2019 21:43:59
Příspěvky: 1
Děkuji za přijetí a rád bych se představil s mým Mustafou. Mé jméno je Kamil a vždy když projelo auto s koníkem ve znaku - samozřejmě s motorem V8, naskočila mně husí kůže po těle.
V duchu jsem věděl, že si ho jednou musím pořídit. Ten čas již nastal. Prohledával jsem inzeráty - není jich tam až tak málo. Ale chtěl jsem spíše základ bez tuningu, protože největší radost přeci je, když si svýho miláčka může člověk šperkovat sám dle svého vkusu. A né koupit už kompletně předělaný. Narazil jsem na toho mýho dnešního koníčka v blízkém autobazaru. Barva vínová - ta se mně vždy líbila. Pak přišel onen první start V8 s výfukem Roush. Myslím, že dle mého úsměvu bylo prodejci jasné, že bez něj neodejdu. Takže můj první Mustafa GT 5.0, V8 2017 je již doma. V jednom mám jasno - bude to denní auto. Máme ještě jedno rodinné, tak asi nebude problém, když bude extrémně škaredě jet druhým. Má tedy najeto už 52000km, ale je to evropská verze kompletně v češtine - což se mně velmi líbí. Ale co se mně nelíbí - to je to vyblutý žlutý denní svícení - to je opravdu úlet u takovýho auta. Zatím jsem objednal sadu Led žárovek na obměnu kompletního auta, ale určitě bych chtěl až bude teplo rozsvítit ty krásný žábra ve světlech. Koukal jsem, že v ME to dělají. Náhodou nemají nějakou pobočku blíže k moravě? :)
Pak bych se chtěl zeptat zda někdo neměl problém s miskama které drží tlumiče. Při brzdění - opravdu stačí jemně a jet pomalu - tak něco vpředu klepne. Jak kdyby se hýbali pakny tak 5mm - což jsem kontroloval a samozřejmě ty jsou v pořádku. Takže jediné co mě napadá, že jak přibrzdím, tak nahoře v tom uložení se to hýbne a cvakne. Dělá to i při přejezdu retarderu. Dělalo to tu někomu?
Rychlý pruhy na kapotu kupujete z Ebay nebo raději něco tady od 3M?
Já vím - hodně otázek, ale proč se nezeptat - třeba to pomůže i druhým.
díky
fotky mám jen z bazaru, jak bude hezčí počasí tak udělám s lepším pozadím


Přílohy:
3O4474.jpg
3O4474.jpg [ 105.56 KiB | Zobrazeno 6868 krát ]
2O4474.jpg
2O4474.jpg [ 73.08 KiB | Zobrazeno 6868 krát ]
mustang.jpg
mustang.jpg [ 93.25 KiB | Zobrazeno 6868 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moravský Mustafa
PříspěvekNapsal: pon 03. úno 2020 13:49:51 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj ,

vítáme , slušný kousek ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz