* *
Právě je úte 16. dub 2024 5:28:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: čtv 23. lis 2017 19:56:49 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Dobrý den, vážení,
také já jsem se stal v březnu šťastným majitelem Mustangu GT. Obecně fóra po celkem špatných zkušenostech nevyhledávám, ale v případě mustangfora mě příspěvek Pavlose motivoval přidat svou trochu do mlýna. Jako kdybych rekapituloval svých pár měsíců já .......
S šemíkem mám najeto téměř 14 tis. km, ale rozhodně nejsem žádný závodník. V létě jsem rovněž absolvoval Chorvatsko pod Makarskou, směr dolů rovněž 10,2 l. Domu kapku víc, celonoční kvapík. Jinak s autem jezdím v práci, celkem kratší trasy, občas to proženu a dlouhý průměr mám 12,2 l. Původní zadní Pirelli statečně odolávaly 11 tis. km, a protože už asi nemělo význam je na jaro znovu nazouvat absolvoval jsem nádherných 2 x 25 minut na okruhu v Brně, tam s krásným průměrem 38,8 l. :oops: Vše včetně brzd absolutně bez problémů. Nyní týrám zimní Nokiany, pokud nebude sníh a led, tak to na nějaký zásadní zimní spánek nevidím. Postupně připojím pár dalších postřehů z našeho společného života. Zdravím. M.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: pát 24. lis 2017 12:53:47 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 169.25 KiB | Zobrazeno 19707 krát ]

Fotečka z první cesty domů, později připojím po lehkých úpravách .....

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: pát 24. lis 2017 16:43:19 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Nějak jsem nedal ty pixely při zmenšování, příště se zkusím polepšit. M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: pát 24. lis 2017 21:33:55 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj a vítáme Tě u nás,

super volba barvy ta je v skutečnosti ještě o mnoho lepší než na fotkách.
Hodně štěstí s Mustangem na cestách ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: sob 25. lis 2017 12:17:00 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Děkuji za pochvalu ;) Barva byl celkem adrenalin, v září 2016 jsme objednal nějakou výrazně tmavší modrou, ne že by mě nějak moc brala, ale moc jsme si v nabídce vybrat neuměl, za žlutou jsem jednak nechtěl připlácet a taky do důchodu už nemám daleko :oops: Měsíc po tom, co jsem to objednal a složil zálohu mi volali, že modrá není a nebude a že bude jiná, světlejší ........ Dožadoval jsem se vzorníku, ten nebyl k mání ani omylem. Tak jsem našel pár fotek z USA, tam už to v té barvě bylo k vidění. Poprvé jsem tedy barvu viděl při převzetí auta. Vzhledem k tomu, že jsem doma ujetí na škodováckou modrou RS, tak se mi Lighting Blue nakonec líbila mnohem více, než původní volba. M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: sob 25. lis 2017 12:56:39 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Jinak jsem na modré zjistil celkem nepříjemný výskyt bílé krupice před zadními koly, zcela jednoznačně práce kol předních. Takže šemík dostal ochrannou fólii - př. nárazník, blatníky, kapota ( ta byla pro lepiče celkem zajímavá, je jen o 1 cm užší, než návin fólie), zrcátka, světla a hlavně ty zadní bubliny vedle dveří. Snad to bude fungovat, v každém případě se z toho po Brně dobře čistily ty flákance od gumových žmolků ;). takže kdo chce lak uchovat pro další generace, tak koupit a okamžitě lepit, neodkládat. M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: pon 27. lis 2017 18:36:32 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Zase až tak úžasná ta metalíza není, potřebuje ideální světelné podmínky - slunko, jinak je to jen tuctová modrá ...... celkově ten lak žádná hitparáda. Myslím si, že kdyby místy chyběly ještě tak cca dva mikrony, tak budou na základu, vše co vyloženě není vidět z venčí ( prahy a tak ) je tak s bídou poprášené a úplně matné. Na spodní straně kapoty je z předních sedadel vidět základ úplně v pohodě ........ ale jede jak z praku :P .
Trošku jsem to zepředu doladil ledkami v obrysovkách a v denním svícení. Ty čajové svíčky jsou asi více retro, ale moc mě to nějak nebralo. Tak to mám v LED a k té modré mi to sedí líp ........ M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Modrý šemík od přehrad
PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2017 15:21:12 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 23. lis 2017 17:39:29
Příspěvky: 29
Proužky v hlavních jsi vykutil sám ? Na to mám slabost, šel bych do toho hned, ale jak jsem viděl to pečení v troubě a podobně, tak mě to přešlo. Nechal bych to i udělat, ale výlet do Prahy na otočku mi ještě hodně hodně dlouho nehrozí ........ M.

_________________
5.0 V8 2016/2017


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz