* *
Právě je ned 28. dub 2024 22:56:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: stř 01. bře 2017 18:49:25 
Offline

Registrován: úte 28. úno 2017 20:50:45
Příspěvky: 8
Zdravím vás všechny přátelé,
zrychleně se představím a poté rovnou půjdu k věci. Jmenuji se Michal a už asi 2 roky si chci splnit sen a pořídit si taky svého poníka. Letos jsem se rozhodl, že už prostě musím, že mě můj model na poličce už prostě nestačí, a tak jsem požádal přítelkyni aby mě vybrala mé spoření. Dívá se na mě divně, ale je s tím smířená :D
A teď k věci. Mám vybraného jednoho v Německu u Hamburku. Je to rok 2014, takže předpokládám, že na něm nemůže být nic extra "špatného" Chtěl bych vás tímto požádat, jestli byste mě vy, ve věci kovaní, pomohli se rozhodnout případně mě poradili na co se zaměřit atd. Co jsem se o tom dozvěděl, tak je to první,v EU, 45-letý majitel. Je v naprostém pořádku, ale sám prodejce mě upozornil, že byl měněný přední nárazník a boční blatníky, protože to už v USA na parkovišti ťukl, ale když to bylo 3 měsíce staré, tak vše ve fordu vyměnili. Nic jiného ani žádné poškození rámu nebo tak snad nebylo. Jenže těžko říct, že jo. Problém je v tom, že je to 800km, takže pokud bych tam jel asi bych už jel na hotovou věc a nerad bych se na... vracel s prázdnou.
Další věc co bych se chtěl zeptat jestli někdo má zkušenost s nákupem v GER. Předpokládám, že auto bude odhlášené nebo mě to udělají na počkání, protože bez odhlášení, tp, a kupní smlouvy domů nedojedu.
Přikládám odkaz, foto i s vin kódem.
http://www.autohaus-harmstorf.de/fahrze ... T-500-Navi
Děkuji vám moc za případné informace.
MM


Přílohy:
IMG_5011.jpg
IMG_5011.jpg [ 166.38 KiB | Zobrazeno 21194 krát ]
IMG_5012.jpg
IMG_5012.jpg [ 133.94 KiB | Zobrazeno 21194 krát ]
shelby.jpg
shelby.jpg [ 56.11 KiB | Zobrazeno 21194 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: stř 01. bře 2017 19:43:02 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj a vítám,

Shelby GT500 2014 a navíc v tomto provedení nestojí 57900 EUR pokud je to jak pán říká ale výrazně více :!: :!:

zde je win ale ten asi máš : 1ZVBP8JZ8E5217674
stačí ho zadat do google a vyjede Ti salvage - tedy auto bylo v dražbě a bylo hodně bourané - pokud by to ťuknul na parkovišti tak by to nebylo na salvage dražby :!: :!: - za mě ruce pryč ;) ;)
navíc pán lže a kdo lže tak ten co ;) ;)

tedy:
Počet výsledků: 10 (0,27 s)
Výsledky hledání
1ZVBP8JZ8E5217674, Bill Of Sale maroon Ford Mustang at TUKWILA ...
http://www.salvagebid.com/843781680-2014-ford-mustang/ - Přeložit tuto stránku
19. 10. 2015 - Vin – 1ZVBP8JZ8E5217674: Bid and win 2014 FORD Mustang 8 Cyl for sale at TUKWILA, WA by October 19, 2015. Bid and win clean and ...

https://www.google.cz/search?q=1zvbp8jz ... BygA&dpr=1

pořád si myslím, že zázraky se nedějí ;) ;) rozhodně bych to hodně důkladně prohlédl a navíc to má 10 :!: :!: :!: záznamů na carfaxu :( :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: stř 01. bře 2017 19:48:36 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
jinak ta karosérie byla na 100% ohnutá stejně jako nosníky ;) ;) z fotky je to dobře vidět - už jsme nějaký upravili ;) ;) ;)
to je o mnoho lepší toto : https://mustangevolution.cz/95-ford-mus ... 600hp.html
garantujeme 100% stav a nehavarované :!: :!: :!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: stř 01. bře 2017 20:19:37 
Offline

Registrován: úte 28. úno 2017 20:50:45
Příspěvky: 8
Hups :( tak to jsem teda velice zklamaný. Je pravda, že ta cena mě byla divná, ale rozhodně bych z těch fotek nepoznal, že to bude zkroucený natož v tak špatném stavu. Každopádně vin jsem hledal a někde jsem viděl, že to mám záznam, ale nekupoval jsem komplet výpis, takže jsem si nebyl jistý jestli tomu věřit.
No tak to mě udělalo čáru a budu muset hledat dál. Rád bych se mrknul i na toho tvýho, takže pokud mě to vyjde, tak se ozvu a rád se zastavím. Akorát teda bych strašně rád preferoval toho ročník 2013/14. Nad barvou bych asi taky přimhouřil oko.
Pokud by byl tip nebo možnost takovýho někde sehnat, tak se samozřejmě hlásím.
Díky MM


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: stř 01. bře 2017 22:44:04 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
MiMa píše:
Hups :( tak to jsem teda velice zklamaný. Je pravda, že ta cena mě byla divná, ale rozhodně bych z těch fotek nepoznal, že to bude zkroucený natož v tak špatném stavu. Každopádně vin jsem hledal a někde jsem viděl, že to mám záznam, ale nekupoval jsem komplet výpis, takže jsem si nebyl jistý jestli tomu věřit.
No tak to mě udělalo čáru a budu muset hledat dál. Rád bych se mrknul i na toho tvýho, takže pokud mě to vyjde, tak se ozvu a rád se zastavím. Akorát teda bych strašně rád preferoval toho ročník 2013/14. Nad barvou bych asi taky přimhouřil oko.
Pokud by byl tip nebo možnost takovýho někde sehnat, tak se samozřejmě hlásím.
Díky MM


pokud jedu na parkovišti a jen tak lehce ťuknu a originál Ford to opraví tak je zde otázka :?: :?: :?: :?:
" proč auto bylo na největším dražebním portálu totálních bouraček " :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: čtv 02. bře 2017 6:51:19 
Offline

Registrován: úte 28. úno 2017 20:50:45
Příspěvky: 8
No a to je ta správná otázka, na kterou mě chlapci něměčtí neodpovídají. Takže ho raději pustím a mrknu ještě po něčem. Kruci jaro za dveřmama a furt nic :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: čtv 02. bře 2017 18:22:06 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
MiMa píše:
No a to je ta správná otázka, na kterou mě chlapci něměčtí neodpovídají. Takže ho raději pustím a mrknu ještě po něčem. Kruci jaro za dveřmama a furt nic :roll:

a co toto : viewtopic.php?f=20&t=746

vypadá to takto :

když to jede tak lidé zakopávají :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: pon 06. bře 2017 20:29:40 
Offline

Registrován: úte 28. úno 2017 20:50:45
Příspěvky: 8
To vypadá taky hezky. Stále hledám. Teď sem našel jednoho, tak jsem zvědavej. Není to přes bazar, je to přímo od borca a aji rozumně komunikuje, tak uvidíme co z toho bude.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám si ho pořídit??
PříspěvekNapsal: pon 06. bře 2017 20:29:40 
Offline

Registrován: úte 28. úno 2017 20:50:45
Příspěvky: 8
To vypadá taky hezky. Stále hledám. Teď sem našel jednoho, tak jsem zvědavej. Není to přes bazar, je to přímo od borca a aji rozumně komunikuje, tak uvidíme co z toho bude.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz