* *
Právě je pon 29. dub 2024 4:49:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sraz všech Shelby GT500 z celé Evropy
PříspěvekNapsal: čtv 15. zář 2011 18:23:08 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj všem tak kdo se k nám chce přidat zítra máme sraz (Jürgen,Johan + Bimbák - vše Super Snake) ve 14 hod u čerpací stanice Benzina (Rudná Praha západ směr Plzeň , Hotel Atol).
Akce je samozřejmě přístupná i pro jiná auta než Shleby - samo že to musí být Mustang :D :D
Tentokrát je akce plánována na celý víkend - kdo chce může třeba na den !
V pátek okolo 18 hodiny musíme být zde v tomto hotelu: http://www.dehner-blumenhotel.com/
Asi okolo 18.30 se odjíždí do Ausburgu , kde bude prezentace celé akce v jedné super restauraci za účasti německých a jiných televizí (sraz je opravdu mezinárodní s pokusem zápisu do Guinesovi knihy) : http://www.augsburg.de/
V sobotu ráno se doufám vyspíme a potom je zajištěna na nedaleko vzdáleném hradě snídaně a navíc parkoviště pro 100 aut !
Vlastní závod začíná příjezdem na letiště Gendenkirchen [url]¨http://www.geodruid.com/166136-flughafen-donauworth-genderkingen-sportflugplatz-genderkingen-bayern-deutschland[/url].
program sobota
9.00 příjezd do Ausburg Cafe Gril Lounge : http://www.balletshofer.de/
15.00 - 18.00 - dragrace na letišti : Gendenkirchen

program neděle
10.30 - 11.15 - projížďka s představením
11.30 - 12.30 - kvalifikace
13.15 - 14.15 - kvalifikační speciál - Lucky Loser
14.15 - 15.15 - volné jízdy - možnost svezení pro diváky
15.30 - 15.50 - finále srazu

jak to vypadalo minulý rok zde:


takže kdo máte chuď pojeďte také (cena za jednu noc ubytovaní včetně snídaně 88 EUR :D :D )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 18. zář 2011 20:46:15 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj všem !!
Stejně jako minulý rok,sraz (SHELBY GT500 Treffen) byl sraz zcela se vymykající ze všech srazů co se okolo Mustangů točí v celé Evropě.
Dorazil jsem nyní . stejně jako Jürgen a Bimbák. Až bude trochu času zpracuji řádnou reportáž. Materiálu máme mnoho a zážitků ze tří dnů neuvěřitelně , neboť do postele jsme chodily ráno ve 4 :D :D
Jedno mohu řící již nyní , že se mi podařilo v obrovské konkurenci obhájit titul - tedy první místo - bylo to o to těžší, že finále se jelo za prudkého deště :D :D :D :D
díky všem za podporu a již nyní se těšíme na příští rok, kdy celou Evropu pozveme k nám (již domluveno)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 18. zář 2011 22:37:06 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
pro nedočkavé pár foto ze srazu: Shelby GT500 Treffen
https://picasaweb.google.com/1121818826 ... directlink
Příloha:
Shelby GT500 TR II0039.jpg
Shelby GT500 TR II0039.jpg [ 161.18 KiB | Zobrazeno 29179 krát ]


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 7:59:36 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
něměčtí kolegové jsou rychlý - desetitisíce koní na jednom místě !!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 11:08:58 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
že to byla opravdu celosvětová šou je vidět na těchto dvou německých Girls :D :D :D
Myslím , že většina z Vás jim budou rozumět:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 11:24:28 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Jana GT píše:
Paráda ,Honzo moc Ti gratuluji k vítězství .Je to prima a těším se na reportáž a další fota.


Jani moc děkuji - cením si toho - není mnoho lidí co to řeknou nahlas - bohužel česka společnost má do té neměcké co se tohoto týče hodně daleko - němci mi tleskají a hodně se ptají co a jak - češi mi závidí a pomlouvají :( :(
Ještě jednou díky - myslím , že si velice málo lidí u nás dokáže představit kolik úsilí stálo auto dovést do dnešního komplexního stavu - němci totiž by také rádi viděli jiného vítěze než mne a tak trať zkrátily na 250 m a navíc silně pršelo - a tam jsou Ti koně na ...... , také na mě zkoušeli , že mám pneu , které nejsou homologované - ale měl jsem normální Nitto Invo - které jsou mimochodem za deště nepřekonatelné a tak to také dopadlo a navíc dva puberťáky v kufru - udělaám za chvíli video a budeš se hodně dlouho smát :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 12:02:34 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
Tak tato akce zůstane nezapomenutelná na dlouhá léta:-D ,Je to neuvěřitelný pocit , když jedete v upravené GT 500 s Janem Starostou a Janem Cimburkem , zrovna v moment když mají tzv. full gas :-D to s člověkem pěkně zacloumá a „ shake ‘’ . A poté dorazíte na místo kde je takových aut přes 80 ks. To mě začalo mrazit v zadech . No a jakmile se ocitly na place Shelby girls tak to ještě rozdýchávám po příjezdu domu a to ještě nemluvím o nočním popíjení až dorána :-D :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) …..pecka ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 12:22:44 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Jana GT píše:
Johan píše:
Jana GT píše:
Paráda ,Honzo moc Ti gratuluji k vítězství .Je to prima a těším se na reportáž a další fota.


Jani moc děkuji - cením si toho - není mnoho lidí co to řeknou nahlas - bohužel česka společnost má do té neměcké co se tohoto týče hodně daleko - němci mi tleskají a hodně se ptají co a jak - češi mi závidí a pomlouvají :( :(
Ještě jednou díky - myslím , že si velice málo lidí u nás dokáže představit kolik úsilí stálo auto dovést do dnešního komplexního stavu - němci totiž by také rádi viděli jiného vítěze než mne a tak trať zkrátily na 250 m a navíc silně pršelo - a tam jsou Ti koně na ...... , také na mě zkoušeli , že mám pneu , které nejsou homologované - ale měl jsem normální Nitto Invo - které jsou mimochodem za deště nepřekonatelné a tak to také dopadlo a navíc dva puberťáky v kufru - udělaám za chvíli video a budeš se hodně dlouho smát :lol: :lol: :lol:


Tak to už se těším.

Takže Jani sedni si na 5 minut a poslouchej ty dva kokoty - ten co točí je syn a ten co sedi za mnou je jeho dlouholetý kamarád :D :D - byla s mima docela prdel :lol: :lol:
P.S. ještě že němci nerozumí ;) ;) - jenom Jürgen :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 12:51:55 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
další super mega profi fotky zde !!
http://www.dropbox.com/gallery/39136511 ... n?h=12b1f5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 14:12:19 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
Jana GT píše:
Tak dost dobré hlášky ti kluci měli super ,jinak pěkné video.Muselo to být super,škoda jen že lilo.Fotky taky parádní.

Moc děkujeme za pochvalu :-D Šlo nám to od srdce :-D , jen si všimněte jak mám rozklepaný hlas po tom sprintu :-D :P :P :P


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 14:18:31 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Hladour88 píše:
Jana GT píše:
Tak dost dobré hlášky ti kluci měli super ,jinak pěkné video.Muselo to být super,škoda jen že lilo.Fotky taky parádní.

Moc děkujeme za pochvalu :-D Šlo nám to od srdce :-D , jen si všimněte jak mám rozklepaný hlas po tom sprintu :-D :P :P :P

ja si myslím , že rozklepaný byl z toho 1L Rum Božkovice,1L Whisky a nakonec z toho poblióna:
Příloha:
hladour bleeee.jpg
hladour bleeee.jpg [ 243.02 KiB | Zobrazeno 29139 krát ]


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 14:28:40 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
chete vidět jak to jde s 1000PS za hustého , ale hustého deště ??? - v Německu jsem musel dokázat , že se dá jet bezpečně i na vodě a přitom 190 km/h. Byla to vůbec první jízda a dle té se rozhodovale zda mě diskvalifikují ano či ne :lol: :lol: :lol: - takže jsem jel ne na efekt a, ale jako slušný člověk :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 14:36:01 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 16. čer 2011 10:34:20
Příspěvky: 48
Johan píše:
že to byla opravdu celosvětová šou je vidět na těchto dvou německých Girls :D :D :D
Myslím , že většina z Vás jim budou rozumět:



Ta co mluví za English part je lepší... Každopádně na WC musela být pěkná fronta.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 16:08:15 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
JJa se take pridavam ke gratulaci a opet se budu opakovat z lonska, ze to je proste brutalita brutalita brutalita.
A super akce no..... nalepim cobru a jedu taky:)))))))))))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2011 16:20:08 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Franky píše:
JJa se take pridavam ke gratulaci a opet se budu opakovat z lonska, ze to je proste brutalita brutalita brutalita.
A super akce no..... nalepim cobru a jedu taky:)))))))))))

Nemusíš mít Cobru Franky stačí mít Mustanga - jediné je že nebudeš závodit , ale jinak vše !!! - a nebo prodej GT a kup si GT500 :D :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz