* *
Právě je pon 29. dub 2024 3:37:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 26. říj 2011 16:40:02 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
V Německu lze konečně objednat více jak dvou hodinové DVD ze všech tří dnů ne druhém Shleby GT500 Treffen.
Více info zde: http://shelbyforum.de/discussion/861/die-dvd....
Trailer k DVD je zde:


pokud by měl někdo zájem kontaktujte mě a zajistím - stojí to fakt za to :) :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 16:40:43 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. čer 2011 8:06:34
Příspěvky: 31
Johan píše:
Jana GT píše:
Paráda ,Honzo moc Ti gratuluji k vítězství .Je to prima a těším se na reportáž a další fota.


Jani moc děkuji - cením si toho - není mnoho lidí co to řeknou nahlas - bohužel česka společnost má do té neměcké co se tohoto týče hodně daleko - němci mi tleskají a hodně se ptají co a jak - češi mi závidí a pomlouvají :( :(
Ještě jednou díky - myslím , že si velice málo lidí u nás dokáže představit kolik úsilí stálo auto dovést do dnešního komplexního stavu - němci totiž by také rádi viděli jiného vítěze než mne a tak trať zkrátily na 250 m a navíc silně pršelo - a tam jsou Ti koně na ...... , také na mě zkoušeli , že mám pneu , které nejsou homologované - ale měl jsem normální Nitto Invo - které jsou mimochodem za deště nepřekonatelné a tak to také dopadlo a navíc dva puberťáky v kufru - udělaám za chvíli video a budeš se hodně dlouho smát :lol: :lol: :lol:


Do kufru??? Tohohle auta??? By mě nikdy nikdo nedostal :D a s honzou už vůbec ne, to bych musel být tuhej a stejně by to nešlo :lol: :lol: :lol: :lol:
Proč??? Nerad se vytahuji, ale nepatřím k těm nejmenším a nejhubenějším :D 2 m a 120 Kg hovoří za vše :) Stačilo mi to na těch zadních sedačkách a měl jsem toho plný zuby :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 19:03:51 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Jana GT píše:
No jak to čtu tak myslím že tím - měl jsem dva v kufru - Honza jistě nemyslel v zavazadlovém prostoru ale vzadu na sedačkách .Také mrnatům říkám ,budete sedět vzadu v kufru a nebudete zlobit .A rozhodně tím nemyslím že bych je zavřela dozadu kam patří zavazadla :)
Ale představa toho jak se 2 dospělí se cpou do kufru je fakt zábavná,nevešel by se tam ani můj muž a to má 175 cm a 75 kilo.


tak to musí doma asi poslouchat :oops: :oops: :oops:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz