* *
Právě je pát 29. bře 2024 9:58:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


foto pouze v rozlišení 800x600 děkuji ADMIN



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 22:41:56 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. zář 2012 23:02:27
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha 9 Prosek
Že s Tomasem děláme GT nejen na holou funkčnost ale taky i pro potěšení oka pod haubnou,ste si mohli všimnout v jinejch přízpěvkách. Během podzimu sme vymazlili motorák skoro do maxima.Krom solidních finančních investic to stálo taky mraky hodin práce. Když se potom haubna otevřela,bylo na co koukat a taky hezkej pocit s toho,že ze zanedbanýho sériovýho motoráku se udělala celkem solidní klenotnice.Prostě tak,jak to má bejt u správnýho tuningu US aut.

Příloha:
881fe3c91a.f.jpg
881fe3c91a.f.jpg [ 199.78 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Před časem jsem tady byl za prudiče,když jsem upozorňoval,že třeba při výměně výfukovejch svodů,se mají před nastartováním odmastit a zbavit veškerých nečistot aby se ty nezapekly. Myslel jsem,že takhle trošku pošťouchnu mechaniky by věděli,že nejsme lhostejni k nepečlivý práci.Vždy,když šlo auto do servisu na další úpravy,který sme nebyli schopni udělat vlastníma silama na ulici,tak jsem upozorňoval aby se dával maximální pozor na poškození povrchovek již upravených dílů. Skoro vždy se auto vrátilo s nějakým menším "podpisem" . A když né podpis,tak totálně ochmataný od špinavejch rukou. Trošku bych to pochopil,kdyby byl pod haubnou hegeš a bylo vidět,že majitele auta vzhled nezajímá ale když se u našeho GT haubna nadzvedla,tak tenhle rozdíl by pochopila i ta nejtupější blondýna. Nejhorší na tom všem ale je,že se k těm zásekům nikdy hned nepřihlásili a vždy sme na to museli přijít my. Sám mám servis ,sám dělám tuhle práci,dělám ty nejluxusnější a nejdražší motorky co u nás jezdí a vím,jak je snadný něco poškodit.Samotnýmu se mi to několikrát stalo ale buď jsem to vyřešil tak,že zákazník nic nepoznal(díly jsem včas vyměnil za nový na účet podniku!)a nebo jsem při předávce sklopil uši,udělal ze sebe(oprávněně) pitomce a domluvil se na co nejrychlejší nápravě.
Vzhledem k tomu,že na mě jsou v podstatě ve stejným oboru kladený nějaký požadavky,tak je ale následně vyžaduju i od těch,co dělají něco pro mě. Nejsem zaprděnej ouřada v obleku,kterej si vymejšlí nesplnitelný požadavky, takže vím,že všechno se dá při pečlivý práci dosáhnout.Navíc mě to při návratu GTčka ze servisu bolí,když vidím,jak někdo degraduje mojí práci.Je to zbytečný obzvlášť od lidí,kteří se v Mustangách fakt vyznaj,jsou to opravdový profíci ale tohle je řadí na servisáky moskvičů a žigulíků . Ke všemu je to stojí mraky času a peněz při náhradách poškozených dílů.
Není to psaný v nenávisti nebo jako nějaká pomluva.Je to jen na vlastní zamyšlení,že práce jde odvádět i líp.

Začalo to při montáži zámků haubny. Vrták se zlomil a odskočená vrtačka s pahejlem vrtáku udělala nádhernou rejhu. Stále se čeká,kdy se bude haubna přelakovávat. To,že sme to pak celý museli předělat,jelkož se to při zavření haubny křížilo,že levá strana je šikmo navrtaná a že při vyřezávání děr do plastovýho krytu nad chladičem,ten kryt prasknul,to už sme tak nějak překousli.

Příloha:
100_0821.JPG
100_0821.JPG [ 108.29 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Uštíplá barva na pár měsíců starým víku Ford Racing

Příloha:
100_0822.JPG
100_0822.JPG [ 226.83 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]
Příloha:
100_0824.JPG
100_0824.JPG [ 239.14 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Příloha:
100_0825.JPG
100_0825.JPG [ 239.13 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Škrábance na víkách

Příloha:
100_0826.JPG
100_0826.JPG [ 168.69 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]
Příloha:
100_0829.JPG
100_0829.JPG [ 197.72 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Příloha:
100_0830.JPG
100_0830.JPG [ 177.59 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Poškrábaný spony hadice a hadice křivě uříznutá

Příloha:
100_0823.JPG
100_0823.JPG [ 222.88 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]
Příloha:
100_0822.JPG
100_0822.JPG [ 226.83 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Poškrábaná kastle

Příloha:
100_0827.JPG
100_0827.JPG [ 219.09 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]
Příloha:
100_0833.JPG
100_0833.JPG [ 224.04 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Poškrábaná roura studenýho sání,škrábnutá vzpěra

Příloha:
100_0831.JPG
100_0831.JPG [ 167.93 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]
Příloha:
100_0832.JPG
100_0832.JPG [ 175.43 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]


Tak jako baterka je vždy všechno uchmataný

Příloha:
100_0828.JPG
100_0828.JPG [ 165.82 KiB | Zobrazeno 38064 krát ]

_________________
http://www.properform.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 22:34:49 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Ty ventilovy vika by me taky nasraly.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 19:20:33 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
bohužel jsem měl nyní nějaké celkem drsné potíže, tak jsem zde nebyl. (trochu mě dostala Policie ČR).
Jasně Tom je trochu extrémista a jeho pohled je jiný , ale na druhou stranu má pravdu :!:
Já se učím celý život a asi to nikdy neskončí a v tomto případě beru chybu na sebe - měl jsem lépe dohlédnout, ale bylo mnoho okolností co ......
Vedl jsem mnoho let celkem dost velký servis pracující na dvě směny a na každé směně 8 mechaniků a tedy jsem něco prožil a jedno vím jistě zákazník má vždy pravdu.
Na obhajobu mohu jen řící , že pokud něco chci rychle, tak zároveň nelze pracovat s absolutní čistotou ba ani opatrností.
Tak jako tak víka budou nahrazena.
Tomášovi se omlouvám a doufám , že na nás nezanevře a někdy ty víka propijeme ;)


Naposledy upravil Johan dne stř 27. úno 2013 19:22:11, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 19:22:03 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Na to propiti se dostavim take.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 19:22:45 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Franky píše:
Na to propiti se dostavim take.

co vydržíš :?: :?: :?:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 19:27:27 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Tri panaky a death :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: sob 02. bře 2013 0:13:23 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. zář 2012 21:32:09
Příspěvky: 135
Johan píše:
Na obhajobu mohu jen řící , že pokud něco chci rychle, tak zároveň nelze pracovat s absolutní čistotou ba ani opatrností.

tak v tom případě u mě raději pomalu, já pak takovýhle věci vždycky skoro obrečim :=P

Johan píše:
Tomášovi se omlouvám a doufám , že na nás nezanevře a někdy ty víka propijeme ;)

na tu pařbu se těším ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2015 11:44:07 
Offline

Registrován: stř 09. pro 2015 11:26:06
Příspěvky: 3
Šestá generace.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
http://www.carent.cz/novy-vuz-ford-brno.aspx?mod=2163&vt=1


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2015 21:09:09 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
pokud jsi z Carentu tak bych potřeboval pomoc :!:
V Brně jezdí jeden červený námi prodaný Mustang GT 2015 a něco mu chrastí v pravém přením kole :!: :!:
Michal je také zde na fóru byl v Carentu již několikrát a pořád prý nikdo nemá čas to zvednout na hever :!: :!: :!:
Auto je EU a je v záruce - nechci zde psát komunikaci co mám od Michala z Brna nebylo by to pro Carent moc přívětivé.
Tak tedy pokud jsi z Carentu, místo že sem vkládáš fotky, které tu jsou již dva roky zařiď požadavek na servis aby nemuseli jezdit
z Brna do Prahy :!:
děkuji
JOHAN


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: pát 11. pro 2015 23:25:44 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: pát 06. lis 2015 14:56:13
Příspěvky: 13
Bydliště: Brno
Jojo, souhlasím s Johanem, že tu nebudeme psát moje bezprostřední dojmy z CARentu v Brně. :roll: V pondělí mi říct, že celej týden nemůžou zvednou auto na zvedák, aby se podívali, co tam klepe...5 minutová akce, to je prostě vtip. :!:

Čím dál víc se utvrzuji v tom, že budu muset do Prahy do Mustang Evolution pomalu i na umytí čelního skla, protože tady v Brně to zavání totální amateřinou.

P.S. Karma mě trestá dál, dnes v 9.45 jsem v CARentu přebral nové liťáky se senzory tlaku v pneumatikách a dnes v 19.15 už přestaly fungovat a hází chybovou hlášku...tak dám vědět, jak se to vyvrbí, protože se toho už děsím...

MusMustang píše:

_________________
Life is racing, everything before and after is just waiting...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2015 20:23:22 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
To si děláš .....
To že se musí senzory spárovat s autem vím i malé dítě u nás ;) ;)
Pokud Ti jen předali nová kola a pneumatikami a senzory a nedošlo k novému párování s Tvým autem nechci to komentovat :( :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: pon 14. pro 2015 14:10:04 
Offline

Registrován: sob 12. pro 2015 9:35:43
Příspěvky: 2
Přeji pěkný den na mustangforum.cz.

Dovolím si reagovat k tématu "dojmy z CARentu".

Co se týče kalibrace snímačů tlaku v pneumatikách - snímače lze zkalibrovat pouze během přezutí kol. V případě, kdy zákazník nakoupí samotná kola nebo disky (jako tomu bylo v uvedeném případě, kdy nebylo přezutí předmětem našich služeb), pak musí kalibraci provést pneuservis. Pokud kalibrace není provedena pneuservisem, tak se u modelů Ford po ujetí několika km (nebo uběhnutí časového intervalu) rozsvítí kontrolka měření tlaku v pneumatikách. Toto indikuje automatickou kalibraci. Signalizaci kontrolky stačí potvrdit.

Požadavek na servis - záruční oprava. Naše stávající kapacity servisu bývají často zcela naplněny nejméně na jeden až dva týdny dopředu. Jsme si vědomi tohoto handicapu a v roce 2016 plánujeme rozšíření dílny - i s ohledem na to, že jsme na Moravě jediným značkovým prodejcem a servisem Ford Mustang, Focus RS... Žádný značkový servis bohužel nenabízí službu okamžité "pětiminutové" opravy u zcela nového modelu v záruce, kde je záruční oprava spojená s časově náročnou administrativou.

Věřím, že pokud naše služby vyzkoušíte, budete spokojen. Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na mě.

Za CARent, a.s., Tereza Sigmundová, sigmundova@fordcarent.cz
http://www.carent.cz/kontaktujte-sveho- ... -brno.aspx


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: pon 14. pro 2015 16:01:13 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Tereza CARent píše:
Přeji pěkný den na mustangforum.cz.

Dovolím si reagovat k tématu "dojmy z CARentu".

Co se týče kalibrace snímačů tlaku v pneumatikách - snímače lze zkalibrovat pouze během přezutí kol. V případě, kdy zákazník nakoupí samotná kola nebo disky (jako tomu bylo v uvedeném případě, kdy nebylo přezutí předmětem našich služeb), pak musí kalibraci provést pneuservis. Pokud kalibrace není provedena pneuservisem, tak se u modelů Ford po ujetí několika km (nebo uběhnutí časového intervalu) rozsvítí kontrolka měření tlaku v pneumatikách. Toto indikuje automatickou kalibraci. Signalizaci kontrolky stačí potvrdit.

Požadavek na servis - záruční oprava. Naše stávající kapacity servisu bývají často zcela naplněny nejméně na jeden až dva týdny dopředu. Jsme si vědomi tohoto handicapu a v roce 2016 plánujeme rozšíření dílny - i s ohledem na to, že jsme na Moravě jediným značkovým prodejcem a servisem Ford Mustang, Focus RS... Žádný značkový servis bohužel nenabízí službu okamžité "pětiminutové" opravy u zcela nového modelu v záruce, kde je záruční oprava spojená s časově náročnou administrativou.

Věřím, že pokud naše služby vyzkoušíte, budete spokojen. Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na mě.

Za CARent, a.s., Tereza Sigmundová, sigmundova@fordcarent.cz
http://www.carent.cz/kontaktujte-sveho- ... -brno.aspx


Dobrý den,

pro Michala si myslím velice slušná odpověď a děkuji za něho - jenom si myslím, že technik ho mohl na potíž se senzory upozornit ;)
jinak jedině dobře že Ford udělal dalšího dealera - dva bylo přeci jenom na CZ málo ;) - tedy gratulace CARentu
JS


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 16. pro 2015 10:16:38 
Offline
Centurio
Centurio
Uživatelský avatar

Registrován: pát 06. lis 2015 14:56:13
Příspěvky: 13
Bydliště: Brno
Tereza CARent píše:
Přeji pěkný den na mustangforum.cz.

Dovolím si reagovat k tématu "dojmy z CARentu".

Co se týče kalibrace snímačů tlaku v pneumatikách - snímače lze zkalibrovat pouze během přezutí kol. V případě, kdy zákazník nakoupí samotná kola nebo disky (jako tomu bylo v uvedeném případě, kdy nebylo přezutí předmětem našich služeb), pak musí kalibraci provést pneuservis. Pokud kalibrace není provedena pneuservisem, tak se u modelů Ford po ujetí několika km (nebo uběhnutí časového intervalu) rozsvítí kontrolka měření tlaku v pneumatikách. Toto indikuje automatickou kalibraci. Signalizaci kontrolky stačí potvrdit.

Požadavek na servis - záruční oprava. Naše stávající kapacity servisu bývají často zcela naplněny nejméně na jeden až dva týdny dopředu. Jsme si vědomi tohoto handicapu a v roce 2016 plánujeme rozšíření dílny - i s ohledem na to, že jsme na Moravě jediným značkovým prodejcem a servisem Ford Mustang, Focus RS... Žádný značkový servis bohužel nenabízí službu okamžité "pětiminutové" opravy u zcela nového modelu v záruce, kde je záruční oprava spojená s časově náročnou administrativou.

Věřím, že pokud naše služby vyzkoušíte, budete spokojen. Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na mě.

Za CARent, a.s., Tereza Sigmundová, sigmundova@fordcarent.cz
http://www.carent.cz/kontaktujte-sveho- ... -brno.aspx


No to teda koukám, tak takhle na úrovni odpověď jsem opravdu nečekal. Moc dobrý! 8-)

K těm senzorům, tak to byla samozřejmě blbost moje a pneuservisu, protože ony ty senzory začaly ukazovat tlak a po pár hodinách se teprvé odporoučely...stačilo zajet k Vám a během 3 minut bylo hotovo. To byl ten kámen úrazu, že to začalo nejdřív ukazovat a potom to vypadlo, to už mě málem ranila mrtvice, že mě karma trestá víc, než by mi bylo příjemné. Některá auta to zvládají spárovat sami a některá se musí aktivovat...hold první Ford, mám se ještě co učit :)

Problému s naplněností servisu rozumím, nicméně mě opravdu děsí, že by na autě měla být nějaká fatální závada a bude se čekat minimálně týden, než se vůbec někdo podívá, co by tomu mohlo být. To drnčení se za ten týden postupně vypařilo, že teď už zase o ničem nevím, jen by mě zajímalo, co to bylo. Se značkovým servisem Fordu to je moje první zkušenost, tak uvidíme, jak to bude dál. Z minulého auta jsem byl zvyklý, že ty akutní případy řešit hned šly, tak proto jsem tak vyřvával, docela mě to zvedlo ze židle.

Auto máte super, nemůžu je vynachválit...když se podaří dotáhnout ten servis k dokonalosti, tak mám pocit, že budou muset u BMW M udělat ultra výprodejové ceny, aby něco prodali... ;)

Děkuji za odpověď na úrovni, jsem velmi příjemně překvapen, mějte se.

Michal

_________________
Life is racing, everything before and after is just waiting...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "fotky co fakt stojí za to!"
PříspěvekNapsal: stř 16. pro 2015 13:35:18 
Offline

Registrován: sob 12. pro 2015 9:35:43
Příspěvky: 2
Pane Michale, jsem ráda, že Vás odpověď potěšila.

Na lepší organizaci práce servisu pracujeme a rozšíření dílny se také brzy dočkáme. Pokud Vám mohu doporučit, tak využívejte náš formulář na webu http://www.carent.cz/nechte-siposlat-em ... -brno.aspx nebo e-mailovou poptávku adresovanou na info@fordcarent.cz. Tyto elektronické poptávky dostává v kopii i vedoucí servisu, který má tím pádem lepší přehled nad tím, že akutní závady nejsou zbytečně odkládány.

Přeji krásné svátky a užívejte si svého úžasného Mustanga, kterého Vám upřímně závidíme (protože my na ty naše předváděcí pořád čekáme :-( ).

Tereza Sigmundová
CARent, a.s.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz