* *
Právě je pát 29. bře 2024 11:28:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zadní světla
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2015 15:08:56 
Offline

Registrován: úte 01. zář 2015 11:37:29
Příspěvky: 7
Ahoj,
Chtěl bych se prosim Vás zeptat, jak jste řešili zadní světla.. Vůbec netuším co s tím a dávat pod nárazník mlhovku a zpátečku se mi vážně nechce.. Díky za rady


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2015 16:32:00 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
Karel_s197 píše:
Ahoj,
Chtěl bych se prosim Vás zeptat, jak jste řešili zadní světla.. Vůbec netuším co s tím a dávat pod nárazník mlhovku a zpátečku se mi vážně nechce.. Díky za rady


Jde to vyresit predelanim stavajicich svetel tak aby se nic nemuselo pridavat. Potrebujes akorat vymenit nektere zarovky - treba v smerovkach za zlute, ktere daji dohromady s cervenym krytem oranzove svetlo a pro mlhovku zarvoku s dvouma vlaknama a trosku eltektrikarske prace a mas to. Nebo si to nech predelat v ME nebo ATST nebo komu duverujes.

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2015 18:02:49 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. čer 2011 21:32:30
Příspěvky: 319
Balki píše:
Karel_s197 píše:
Ahoj,
Chtěl bych se prosim Vás zeptat, jak jste řešili zadní světla.. Vůbec netuším co s tím a dávat pod nárazník mlhovku a zpátečku se mi vážně nechce.. Díky za rady


Jde to vyresit predelanim stavajicich svetel tak aby se nic nemuselo pridavat. Potrebujes akorat vymenit nektere zarovky - treba v smerovkach za zlute, ktere daji dohromady s cervenym krytem oranzove svetlo a pro mlhovku zarvoku s dvouma vlaknama a trosku eltektrikarske prace a mas to. Nebo si to nech predelat v ME nebo ATST nebo komu duverujes.

No tak jak píše Balki, to jednoduché není, obrať se na odborníky, jelikož předělání zadních světel je náročné, musí se tahat zepředu kabely a předělat celý zadní sytém.
US blikače jsou udělány tak, že se přerušuje brzdvé světlo, takže jsou na jednom vlákně s brzdovkou.
Takže ATST nebo ME jak si vybereš. Jak to dělaj kluci v ME nevím, ale jistě to umí. V atst bez problémů.
Já sito dělám sám, už jsem dělal čtyři a funguje to OK ( nedělám na zakázku, jen pro sebe) :D :D

_________________
Mustang GT Premium (2008) Roush 427R Clone
Mustang GT (2010) RS2 Clone
Mustang GT (2005)
Mustang V6 (2008)- prodáno
Mustang 3.8 Convertible (2001) - prodáno
Mustang Roush Stage 2 Supercharged - prodáno


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2015 19:23:38 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj,
vše najdeš zde :!: :!:
viewtopic.php?f=15&t=465 :!:

Jinak pozor hodně aut z ATST jsme museli předělávat - napojují brzdová světla na třetí brzdové světlo a to je průser - jelikož je to třetí brzdové světlo jen 5W a ty šikulové na to napojí 4x 21W tak odejde SJB jednotka a nejdou třeba sensory tlaku pneu nebo ...
Jinak je to již hodně staré téma :lol: :lol:
Ano musí se tahat nové dráty protože USA auta prostě jeden drát nemají , neboť blikače a brzdová světla jsou na jednom a tak není nic jednoduššího jak dělají v ATST nechat blikat jak bliká jen dát oranžové žárovky a natáhnout brzdová světla z třetího ale to je právě průser odpálíš SJB pokud .......
Johan


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: úte 08. zář 2015 21:12:21 
Offline

Registrován: úte 01. zář 2015 11:37:29
Příspěvky: 7
Kolik to tak prosim Vás vyjde ? Chci si do budoucna koupit raxiomy, tak abych nedal ranec za něco co budu mít na autě třeba 3měsíce.. Jinak děkuju za rychlé odpovědi


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2015 11:58:13 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Karel_s197 píše:
Kolik to tak prosim Vás vyjde ? Chci si do budoucna koupit raxiomy, tak abych nedal ranec za něco co budu mít na autě třeba 3měsíce.. Jinak děkuju za rychlé odpovědi


jen body:
1. cenu za světla nemohu sdělit protože neznám současný stav auta - největší problém je současné stavy opravit to co jsme již viděli bylo opravdu otřesné :!: :!:
2. raxiomy OK , ale je třeba počítat , že to nebude pracovat na EU :!: :!: :!:
3. raxiomy umíme předělat na EU - musí se rozpárat a nahradit červené LED oranžovými
4. předělaná světla na EU a montáž USA raxiom nefunguje

Johan

P.S. je zde mnoho aut a to hlavně v automatu , kde nějaký šikula se vždy napojil na brzdový spínač a to potom nejde:
1. tempomat
2. senzory kol
3. někdy ABS


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2015 13:22:15 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. čer 2011 21:32:30
Příspěvky: 319
Johan píše:
Ahoj,
vše najdeš zde :!: :!:
http://www.mustangforum.cz/viewtopic.php?f=15&t=465 :!:

Jinak pozor hodně aut z ATST jsme museli předělávat - napojují brzdová světla na třetí brzdové světlo a to je průser - jelikož je to třetí brzdové světlo jen 5W a ty šikulové na to napojí 4x 21W tak odejde SJB jednotka a nejdou třeba sensory tlaku pneu nebo ...
Jinak je to již hodně staré téma :lol: :lol:
Ano musí se tahat nové dráty protože USA auta prostě jeden drát nemají , neboť blikače a brzdová světla jsou na jednom a tak není nic jednoduššího jak dělají v ATST nechat blikat jak bliká jen dát oranžové žárovky a natáhnout brzdová světla z třetího ale to je právě průser odpálíš SJB pokud .......
Johan


Vidím, že elektrice moc nehovíš. Ještě jsem neviděl, zapojení brzdových světel na 3. brzdovku.(u Mustanga)
Vždy se tahá nový kabel. Možná tak před 5-6 lety. Nestačí dát žárovky jak píšeš, ale to nevadí, že to je píčovina. Oni by tím pádem, brzdová světla svítila oranžově.
Pomluvit za každou cenu je velmi neprofesionální.

_________________
Mustang GT Premium (2008) Roush 427R Clone
Mustang GT (2010) RS2 Clone
Mustang GT (2005)
Mustang V6 (2008)- prodáno
Mustang 3.8 Convertible (2001) - prodáno
Mustang Roush Stage 2 Supercharged - prodáno


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2015 13:30:36 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. led 2014 14:52:13
Příspěvky: 762
Bydliště: Praha
inak ty zadni Raxiomy jsem videl predelane na EU v ruznych variantach:
https://www.youtube.com/watch?v=M3-JhFsfZzY
https://www.youtube.com/watch?v=ZCGVJ08FOnk
https://www.youtube.com/watch?v=_Lwo175JNno

ale ja osobne bych je resil jeste jinak:
zpatecku a brzdy bych nechal ve vnitrch dvou svetlech tak at je porad videt ten blinkr i pri sekvenci alespon na okrajovem svetle pri zarazene spatecce.
a mlhovky itegrovat do tech okrajovych halo led.
Nebo ma nekdo lepsi napad?

Taky nad nima premyslim az budu delat zevnejsek ;-)

_________________
Mustang 05 V6
Podvozek:Koni FSD shocks,H&R OE springs,Watts-Link,Torque-arm
FRPP front LCA, Eibach rear LCA
Drivetrain:Totsen LSD, carbon fiber driveshaft
Motor:SSM Heads, ME tune Vyfuk:JBA headers, FRPP Bullitt
Karoserie:3D Carbon bodykit...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2015 16:06:13 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
miloslav 06 píše:
Johan píše:
Ahoj,
vše najdeš zde :!: :!:
http://www.mustangforum.cz/viewtopic.php?f=15&t=465 :!:

Vidím, že elektrice moc nehovíš. Ještě jsem neviděl, zapojení brzdových světel na 3. brzdovku.(u Mustanga)
Vždy se tahá nový kabel. Možná tak před 5-6 lety. Nestačí dát žárovky jak píšeš, ale to nevadí, že to je píčovina. Oni by tím pádem, brzdová světla svítila oranžově.
Pomluvit za každou cenu je velmi neprofesionální.


O tom pomlouvaní mluví opravdu ten pravý :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jsi zde trpěn jen proto protože jsme frajeři :lol: :lol: :lol: :lol: mohl bych zde velmi lehce dokázat jak Ty osobně nás všechny z ME pomlouváš a říkáš lidem ať jezdí do ATST u nás se toto nemůže stát protože takto prostě nejednáme. Na jiném fóru by Tě dávno vyhodili protože škodiče opravdu nepotřebujeme. Nám to ale nevadí protože lidé si sami udělají obrázek a nám zcela na rovinu řeknou : Hele - on mě tahá do ATST a říká nejezděte do ME :lol: :lol: :lol: :lol: Naštěstí lidí jako jsi Ty je málo a dnes již zcela mimo chápání všech normálních.
Prý tam máš za to provize :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - no to je mi Tě opravdu moc líto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ke světlům : klidně řeknu že tomu nerozumím nemám s tím problém , ale viděl jsem jak mi ještě tehdy dělali v ATST Trak Pak - chceš foto - chceš tu vidět fakturu :?: :?: :?: :?: :?: :?:
pokud tomu tedy rozumíš mohl jsi udělat toto vlákno jako já před lety : viewtopic.php?f=15&t=465
myslím, že jsem zde vše docela detailně popsal a udělal celkem pěkné schéma - to jsem to udělal pro lidi a zcela zadarmo - co jsi zde udělal Ty - pouze zde prodáváš svoje věci a škodíš :evil: :evil: :!: :!:
Mohl bych zde psát kdo Tě dal k soudu, komu jsi nedodal dodnes díly i když Ti zaplatil atd :o :o :o :o - upozorňuji začal jsi to Ty sám a zatím jsem byl k Tobě a Tvému věku uctivý a slušný, tak Tě prosím zalez si ke svým modelům a nepleť se mezi opravdové chlapy.
měj se fajn
Johan


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: stř 09. zář 2015 16:55:32 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. čer 2011 21:32:30
Příspěvky: 319
Johan píše:
miloslav 06 píše:
Johan píše:
Ahoj,
vše najdeš zde :!: :!:
http://www.mustangforum.cz/viewtopic.php?f=15&t=465 :!:

Vidím, že elektrice moc nehovíš. Ještě jsem neviděl, zapojení brzdových světel na 3. brzdovku.(u Mustanga)
Vždy se tahá nový kabel. Možná tak před 5-6 lety. Nestačí dát žárovky jak píšeš, ale to nevadí, že to je píčovina. Oni by tím pádem, brzdová světla svítila oranžově.
Pomluvit za každou cenu je velmi neprofesionální.


O tom pomlouvaní mluví opravdu ten pravý :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jsi zde trpěn jen proto protože jsme frajeři :lol: :lol: :lol: :lol: mohl bych zde velmi lehce dokázat jak Ty osobně nás všechny z ME pomlouváš a říkáš lidem ať jezdí do ATST u nás se toto nemůže stát protože takto prostě nejednáme. Na jiném fóru by Tě dávno vyhodili protože škodiče opravdu nepotřebujeme. Nám to ale nevadí protože lidé si sami udělají obrázek a nám zcela na rovinu řeknou : Hele - on mě tahá do ATST a říká nejezděte do ME :lol: :lol: :lol: :lol: Naštěstí lidí jako jsi Ty je málo a dnes již zcela mimo chápání všech normálních.
Prý tam máš za to provize :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - no to je mi Tě opravdu moc líto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ke světlům : klidně řeknu že tomu nerozumím nemám s tím problém , ale viděl jsem jak mi ještě tehdy dělali v ATST Trak Pak - chceš foto - chceš tu vidět fakturu :?: :?: :?: :?: :?: :?:
pokud tomu tedy rozumíš mohl jsi udělat toto vlákno jako já před lety : viewtopic.php?f=15&t=465
myslím, že jsem zde vše docela detailně popsal a udělal celkem pěkné schéma - to jsem to udělal pro lidi a zcela zadarmo - co jsi zde udělal Ty - pouze zde prodáváš svoje věci a škodíš :evil: :evil: :!: :!:
Mohl bych zde psát kdo Tě dal k soudu, komu jsi nedodal dodnes díly i když Ti zaplatil atd :o :o :o :o - upozorňuji začal jsi to Ty sám a zatím jsem byl k Tobě a Tvému věku uctivý a slušný, tak Tě prosím zalez si ke svým modelům a nepleť se mezi opravdové chlapy.
měj se fajn
Johan


Ted si ukázal co si zač.
Aspoň vím až zase zavolš a budeš mi něco vnucovat, kam tě mám poslat.
můžeš mě klidně vymazat z tohodle fóra. Je mi to u prdele.

_________________
Mustang GT Premium (2008) Roush 427R Clone
Mustang GT (2010) RS2 Clone
Mustang GT (2005)
Mustang V6 (2008)- prodáno
Mustang 3.8 Convertible (2001) - prodáno
Mustang Roush Stage 2 Supercharged - prodáno


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 11:48:14 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. zář 2011 11:38:39
Příspěvky: 186
Co Já vím tak ty jsi od nás za poslední 2 roky nic nekoupil a nikdo ti nic necpal ! Protože ty si vše přece umíš sehnat sám ! A za ty léta si sem navozil spoustu dílů co mi všichni říkají. Ale prý to chodí takto:= Prodejce:Hele nechceš tuto klapku? Kupující: Ok tak mi jí objednej! Prodávající: Tak co jaká je? Kupující: No nic moc :-(. Prodávající : No tak to si do svého auta nedám!!!! :-D. Tak že nevím co kdo komu cpe :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zadní světla
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 11:51:17 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Hladour88 píše:
Co Já vím tak ty jsi od nás za poslední 2 roky nic nekoupil a nikdo ti nic necpal ! Protože ty si vše přece umíš sehnat sám ! A za ty léta si sem navozil spoustu dílů co mi všichni říkají. Ale prý to chodí takto:= Prodejce:Hele nechceš tuto klapku? Kupující: Ok tak mi jí objednej! Prodávající: Tak co jaká je? Kupující: No nic moc :-(. Prodávající : No tak to si do svého auta nedám!!!! :-D. Tak že nevím co kdo komu cpe :-D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tak to je jako hustýýýýýý :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz