* *
Právě je čtv 28. bře 2024 11:58:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: ned 07. pro 2014 13:06:01 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
mcsoap píše:
To auto jsem nekoupil prostě proto, že doma už dvě Ameriky máme a ty prostě takhle strašně nehnijou, jezdí se v nich denně už roky a nic a hlavně, auto co má najeto 100.000 kilometrů vypadá jako nový, těch mám na dvoře několik a jsou jak ze salónu, a pak se podívám na inzerát a mám věřit tomu, že auto co má 73 tisíc mil má oprejskanej volant a oloupaný čudlíky v půlce interieru? A nechci novější pětilitr, protože plakát pětilitru mi nad postelí jako klukovi nevisel. Chci žraloka, 2005 až 2010, ne starší, ne novější.

Ale to jsme odbočili od tématu, za zkušenosti s nákupem tedy všem přispěvatelům děkuji :)


Ahoj,
mi také děkujeme za důvěru se obrátit na naší komunitu.
Co se týče koroze modelu S197 tedy 2005-2009 nemají žádný problém - karosérie je celá pozinkovaná.
Korozi co popisuješ jsem ještě neviděl - vlastně viděl ale to auto bylo silně bourané a hodně špatně opravené.

Situace ohledně pěkného GT není až tak jednoduchá.
Bohužel auto co je panna - tedy originál a hýčkaný svým majitelem je těžko k sehnání - ale dá se ;) ;)
Vždy velice rád vidím auto co je skoro ve všem originál - neboť mnoho jiných aut má spousty úprav co nemusí být vždy zrovna to nejlepší - je jen málo aut co mají úpravy dělané hlavou ;) ;)

hodně štěstí s hledáním auta a na Mustanga nezanevři :) :)

P.S. trochu nerozumím tvé poznámce s 5.0 , protože S197 je modelová řada až do roku 2014 s tím.
že roky 2005-2009 vypadají stejně
rok 2010 je již face lift - tedy tvoje žralok 2005-2010 nesedí
rok 2011 je vzhledově stejný jako 2010 ale má nové motory - mezi tím 5.0 V8 a nový 3.7 V6.
Právě model 2011 s 5.0 je pořád žralok, ale má opravdu hoooodně dobrý V8 - asi 2x vyhlášený jako třetí nejlepší motor na světě ;) ;)
Příloha:
mustang GT 2011.jpg
mustang GT 2011.jpg [ 86.78 KiB | Zobrazeno 17273 krát ]
Příloha:
mustang GT 2011 2.jpg
mustang GT 2011 2.jpg [ 66.56 KiB | Zobrazeno 17273 krát ]


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: ned 07. pro 2014 14:15:36 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Me se treba taky libi nejvice furt 05-09. Ale -14 sou take perfektni.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: ned 07. pro 2014 22:40:56 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Franky píše:
Me se treba taky libi nejvice furt 05-09. Ale -14 sou take perfektni.

každý má něco do sebe ale 05-09 je více retro, 10-12 jsou také retro ale méně a nakonec 13-14 jsou co se týče komfortu a technicky zcela někde než 05-10 :!: :!: - je to mega rozdíl - ale již není skoro žádné retro.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: úte 09. pro 2014 11:40:32 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: pát 05. pro 2014 17:36:15
Příspěvky: 17
No já jsem v tomhle takovej divnej zákazník. Já se s autem nemazlím, takže chci tvrdý plasty, chci tuhou zadní nápravu, hadrový sedačky, chci naprosto primitivní techniku a minimum elektroniky a -14 už je prostě moc elektronizovaná. -09 je pořádnej americkej pravěk, kdy se auta dělaly aby sloužily, ne aby se prodaly.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: úte 09. pro 2014 20:12:23 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
mcsoap píše:
No já jsem v tomhle takovej divnej zákazník. Já se s autem nemazlím, takže chci tvrdý plasty, chci tuhou zadní nápravu, hadrový sedačky, chci naprosto primitivní techniku a minimum elektroniky a -14 už je prostě moc elektronizovaná. -09 je pořádnej americkej pravěk, kdy se auta dělaly aby sloužily, ne aby se prodaly.

tak jeden pravěk je zde - látka, žádné serepetičky jen funkce ;)
http://www.mustangevolution.cz/76-ford- ... -2011.html
už ho tu máme řídil jsem ho a je super ;) ;) dnes přijel na Metrans ;) ;) ;) dám naše foto po víkendu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: úte 09. pro 2014 21:34:20 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: pát 05. pro 2014 17:36:15
Příspěvky: 17
Johan píše:
mcsoap píše:
No já jsem v tomhle takovej divnej zákazník. Já se s autem nemazlím, takže chci tvrdý plasty, chci tuhou zadní nápravu, hadrový sedačky, chci naprosto primitivní techniku a minimum elektroniky a -14 už je prostě moc elektronizovaná. -09 je pořádnej americkej pravěk, kdy se auta dělaly aby sloužily, ne aby se prodaly.

tak jeden pravěk je zde - látka, žádné serepetičky jen funkce ;)
http://www.mustangevolution.cz/76-ford- ... -2011.html
už ho tu máme řídil jsem ho a je super ;) ;) dnes přijel na Metrans ;) ;) ;) dám naše foto po víkendu.


No to je ten novější. Ale nebudu kecat, nechci ho jenom proto že na něj prostě nemám, to bych musel ještě pošetřit. Já to prostě zkusím znova za půl roku, až budu mít v kešeni aspoň přes půl míče, abych tady neoblejzal zrezlý vraždy za 350k.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s nákupem
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2014 11:36:28 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
mcsoap píše:
No to je ten novější. Ale nebudu kecat, nechci ho jenom proto že na něj prostě nemám, to bych musel ještě pošetřit. Já to prostě zkusím znova za půl roku, až budu mít v kešeni aspoň přes půl míče, abych tady neoblejzal zrezlý vraždy za 350k.


;) ;) ;) ;) děkuji a kompliment


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz