* *
Právě je pát 29. bře 2024 0:44:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 10. zář 2012 17:01:25 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
jak jsem psal v treadu ohledně nových modelů 2013, že mají připravené nárazníky pro EU značky tak je to již hotové :
http://www.novinky.cz/auto/278287-ford-bude-do-evropy-dovazet-mustangy-i-velke-suv-edge.html

ale bohužel 2013 je asi poslední pořádný Mustang V8. To co půjde do EU bude Eco Boost V6 Turbo přinejlepším :( :( :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 10. zář 2012 17:46:13 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
JJ cetl jsem, nastesti soucvasna generace uz do evropy nepujde a bude to az dalsi ktera uz v retro stylu byt nema a o motorech ani nemluvim. No tak bych rekl ze se bude opakovat historie ze sedmdesatych let s ctyrvalcema, stim je amici kopnou do ritek :)))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 10. zář 2012 18:59:37 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Franky píše:
JJ cetl jsem, nastesti soucvasna generace uz do evropy nepujde a bude to az dalsi ktera uz v retro stylu byt nema a o motorech ani nemluvim. No tak bych rekl ze se bude opakovat historie ze sedmdesatych let s ctyrvalcema, stim je amici kopnou do ritek :)))

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2012 22:27:42 
Offline

Registrován: úte 21. úno 2012 11:08:25
Příspěvky: 9
Johan píše:
jak jsem psal v treadu ohledně nových modelů 2013, že mají připravené nárazníky pro EU značky tak je to již hotové :
http://www.novinky.cz/auto/278287-ford-bude-do-evropy-dovazet-mustangy-i-velke-suv-edge.html

ale bohužel 2013 je asi poslední pořádný Mustang V8. To co půjde do EU bude Eco Boost V6 Turbo přinejlepším :( :( :(


To na tom obrázku ale není model 2013,ne?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2012 19:45:00 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Husic píše:
Johan píše:
jak jsem psal v treadu ohledně nových modelů 2013, že mají připravené nárazníky pro EU značky tak je to již hotové :
http://www.novinky.cz/auto/278287-ford-bude-do-evropy-dovazet-mustangy-i-velke-suv-edge.html

ale bohužel 2013 je asi poslední pořádný Mustang V8. To co půjde do EU bude Eco Boost V6 Turbo přinejlepším :( :( :(


To na tom obrázku ale není model 2013,ne?


ani náhodou to je 2010 ;) ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 10:20:27 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
a je to tu :( :( :( :(
http://www.stangtv.com/features/car-features/strong-rumor-2015-mustang-to-get-310-hp-34-mpg-2-3-liter-ecoboost/
Příloha:
mustang-rendering.jpg
mustang-rendering.jpg [ 73.64 KiB | Zobrazeno 41565 krát ]


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 11:03:21 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Co to kua je???????
Nasrany mondejo?? :))))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 11:18:56 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. zář 2012 23:02:27
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha 9 Prosek
:o Historie se vrací.Oni jsou u Forda nepoučitelní.

_________________
http://www.properform.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 13:04:17 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. čer 2011 11:08:29
Příspěvky: 1177
Ano sedmdesata leta :)))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 21:27:33 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
velice zajímavá diskuze - google překlad stačí :lol: :lol: :lol:
Mark Dellacqua · Top komentátor · Anne Arundel CC
Sečteno a podtrženo: 99% všech vážných amerických enthusiats Ford Mustang výkon [zejména pokud skutečně vlastní Mustang] nechtějí nezávislé zavěšení zadních kol, nebo nějaký druh Euro econobox podívat na to. Musí to být pohon zadních kol a nabídnout V8 výkon motoru. Pokud Ford staví Mustanga, který nemá živé náprava s zadní pohon V8 a vypadá jako něco, co spisovatel z Motor Trend by řídit, bude velká většina 99% nesmí být podvedeni do myšlení to je skvělý Myšlenka a koupit jeden. Pokud Ford si myslí, že mohou zvítězit nad hardcore Mustang nadšenec s něčím méně, než to, co jsme zvyklí mít, milostný vztah je u konce. Jsem si jistý, že Ford se spoléhám na to, aby nové zákazníky s novým pohledem, ale kolik přijdou v průběhu procesu. To bude rozhodující moment pro Ford a pro ty, kteří mají na krku Mustang za posledních 50 let.
Odpověď · 13 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 22:09

Doug Bankhead · Saint Louis, Missouri
Eh, jsme viděli tyto tentýž druh teatrálnost, když Sn95 převzal z těla Fox v roce '94. Všechny "Vážní američtí Ford Mustang výkon nadšenci" přísahal nebe padal a že auto má nyní velké množství přívrženců. Budu také poukázat na to, že platforma skončil w / vyjímečně populární 03.04 Cobra, který přišel w / IRS (ano, já vím, spousta těchto vozů byly pevné nápravy zaměněny, ale kupodivu, že se nezmenšil prodejní čísla). Živá náprava je doslova poslední století technologie, ALL moderních autech svalu nyní vrátit na IRS, tj. Corvette, Camaro, nabíječka / Challenger, Viper, atd. Ford se musí přizpůsobit, nebo riskovat, že po sobě zanechal. Ale pro ty, kteří nemohou přinést sami přijmout změnu, mějte na paměti, v době, kdy tato 2015 Mustang udeří do ulic, že ​​bude doslova 50 LET starší "truck náprava" style Mustangs tam na výběr, takže se můžete nechat budoucnost zbytek z nás.
Odpověď · 5 · jako · středu v 22:31
Scott Ludwick · Top komentátor · prezident v návrhovém pokoji
Zcela v pořádku, každý nadšenec Mustang, který se nelepí na paměti, že liška orgány byly rychlejší, než ve skutečnosti byly, CHCE ZIZ .. Možná ford to udělat jako GM a skutečně si to pravé tentokrát. A já mám 90 a 93 notchbacks .. Já vím, co jsou všichni kolem.
Odpověď · 3 · Like · čtvrtek v 22:40
Doug Bankhead · Saint Louis, Missouri
Musím souhlasit w / Scott, mám modded '01 Cobra a to i přesto, že IRS je celkem hack zaměstnání, může všem mým přátelům, kteří mají SRA auta okamžitě poznat rozdíl při jízdě v autě. Kamarád, který modded '94 GT vždy mluví o tom, jak zadní z mého auta je mnohem méně náchylný k "přeskakování kolem", když jde přes zavařovat díry a hrubý chodníku než jeho auto. . . a jo, já jsem porazil * Některé * těchto vozů v přímém směru stejně.
Odpověď · jako · středu v 22:49

Zobrazit 9 více
Daniel Dolciato
Způsob, jak zničit dobře vypadající auto a když se někdo koupil Mustanga pro plyn najetých kilometrů, pokud chcete u ujetých kilometrů hůl zaměření.
Odpověď · 8 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 21:45

Scott Ludwick · Top komentátor · prezident v návrhovém pokoji
Federální zákon diktuje všechny vozy budou mít EPA est MPG z 34 roku 2016 .. Proto
Odpověď · 3 · Like · čtvrtek v 22:38
David Banda Sr · John Marshall
Nelíbí světlomety na všech
Odpověď · jako · Včera v 00:22
Steven Tyler Hesse · St Anthonys
Scott Ludwick ve skutečnosti mělo být nezákonné, aby mandát takového.
Odpověď · 1 · Like · Včera v 06:11

Zobrazit 1 další
Doug Bankhead · Saint Louis, Missouri
Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, většina "auta svalu" nabízený tedy Mustang, Camaro, Challenger / nabíječka, jsou odrůdy V6 většinou pro lidi, kteří chtějí sportovní vzhled a pocit, ale musí zůstat uvnitř určitého rozpočtu (tomu se říká realita) . Carcompanies muset prodat určité množství těchto vozů, aby velké v8 auta finančně životaschopné a zůstat w / v vlád. nařízené CAFE normy (číst jako, "No daní plynu ožrala). Tento návrh eko-boost motor by být 5hp lépe a 6 + mpg lepší než současné V6 Mustang, který byl obrovský hit w /" jsem nutně potřebovat v8 "dav. Také mějte na paměti, že toto auto bude balení více než 100 hp + více než Mitsubishi Eclipse & Subaru Impreza 4 cyl turbo, které byly z grafů populární w / tuner dav před pouhými 15 lety. To je budoucnost , naučit se milovat!
Odpověď · 6 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 22:05

Albert Torres Jr. · Odběr · Top komentátor · Orlando, Florida
Doug ... Jste dobří lidé. lol
Odpověď · 2 · Like · čtvrtek v 22:56
Rich Faix · Odběr
OPRAVA, je většina V-6 Mustangs prodával na pronájem automobilek, a všechny druhy BUSSINES, ETC. A zbývající do běžných lidí, což by bylo méně než V-8s.
Odpověď · 1 · Like · Včera v 04:32

Mark Dellacqua · Top komentátor · Anne Arundel CC
Můj první příspěvek představuje myšlenky mnoha lidí, jako jsem já, kteří se vlastní více výkonu Mustangy a podpořili hobby Mustang, která umožnila, aby mohla flurrish téměř 50 let. Koupili jsme auta, aftermarket částí, časopisy, a všechno ostatní držet ta věc naživu a na místě, kde je teď. Pokud jste nikdy vlastnil Mustang a byl součástí velkého Mustang kultury, prostě to nechápu. Jít koupit zaostření a přestat předstírat, že stejně jako vy víte co vaše mluvíš. Ironií je, že většina z vás zpívání pro IRS Mustang s pohonem předního kola nebudou muset 40K koupit od Fordu, ale to je v pořádku, máte stále svůj Civic.
Odpověď · 4 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 23:12

Deanna Dell'Acqua
A pokud jste nikdy vlastnil CRV, pak prostě nechápu to buď. Není to jen "Crave" pro nic za nic.
Odpověď · 1 · jako · středu v 23:45
Rich Faix · Odběr
prosím řekněte, že to není pravda.
Odpověď · jako · Včera v 00:54
Rich Faix · Odběr
Deanna, ve slově touží, místo toho, aby AV tam, to shoud byly S.
Odpověď · jako · Včera v 00:58

Zobrazit 2 další
Will Zacharias · Fredericksburg, Virginia
Víš, co? Líbí se mi to. Líbí se mi to hodně, a já vám řeknu proč. Jdeme pryč několik let ke generaci, která dokonce až je to příjezdu byl shunned kterém říká "ztratíte nás navždy!" a to bylo titíž lidé, kteří říkali konec Mustang by příchod 4,6. Stejně jako fox-éry mustangů, aktuální retro-themed generace je blízké a drahé našemu srdci. Mám plnou důvěru, že Ford se nás nezklame, stejně jako oni dělali ne, když představil 94-04 Mustangy, stejně jako oni ne, když představil 05-13 Mustangy. Bude to trvat nějaký čas zvykat, ale Alan Mulally se opravdu přinesl tuto společnost dohromady a J Mays má velký traťový rekord tak daleko.

Pokud Mustang bude trvat dalších 50 a více let, to bude muset dohnat s dobou. IRS auta ještě udělat opravdu dobře na drag pásu, a bude to neliší zde.
Odpověď · 3 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 22:21

Doug Bankhead · Saint Louis, Missouri
^ ^ ^ ^ ^ ^ To, co řekl! ^ ^ ^ ^ ^ ^

Můj odhad je, v roce 2017 nikdo nebude pamatovat, co všechno tento rozruch. . .
Odpověď · 1 · jako · středu v 22:40

Joaquin Fabricio Cazarez Avila
Nikdy, nikdy přerušit V8 ... nikdy ... i když je top volba ....
Odpověď · 3 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 22:43

Wayne Mitchell · Odběr · Práce na obráběcích WKS Breaux
Já zůstanu u starého stylu Mustangu. Tohle je Amerika, ne Evropa. Nemám rád tento typ karoserie, vůbec!
Odpověď · 2 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 23:23

Armin Rugi · Munich, Německo
Miluji svou 2008 GT 500 a nikdy nebude prodej :-)
Odpověď · 2 · jako · Sledujte Post · před 11 hodinami

Thomas Kane · Volkshochschule München der Torquato Tasso--Straße
Rok 2008 byl tak ne alte Kiste jsi du Rostet der noch nicht: D
Odpověď · Stejně jako · před 9 hodinami
Christopher Kane
Der war gut Toma. Hat IHN warscheinlich aus Einzelteilen vom Schrottplatz zusammen geschustert. Er musste sogar auf der Wiesn anschaffen gehen um wieder zu können tanken der alten dildofetischist :-)
Odpověď · Stejně jako · před 8 hodinami

Albert Torres Jr. · Odběr · Top komentátor · Orlando, Florida
Když se zmíní o kufr první věc, která mi přišla na mysl bylo, že možná kufr není kratší, ale v-fakt střechy-line byl změněn. Stejně jako redesign střechy od 1966 modelu na 1967.
Jsem opravdu rád Fordy přístup, a já doufám, že je to pravda, na používání EcoBoost technologii nejen zvyšuje HP, ale také MPG. Jsem si jistý bych si přál, aby jméno SVO přivezl. SVO by mohla být pro aktuální Mustang jako Fusion Hybrid je pro Fusion line-up. Jen to, že tato zelená příjemný auto má nějaké svaly.
Odpověď · 1 · jako · Sledujte Post · čtvrtek v 21:52

Michael Abernathy · Orlando, Florida
Připouštím, že není klepnutí na odkaz nebo být obeznámeni s EcoBoost triku Ford, ale v případě, že jste čím dál BHP to asi není Fuel Saver dělá. Možná větší motor.
Odpověď · jako · středu v 22:04
Albert Torres Jr. · Odběr · Top komentátor · Orlando, Florida
Měli byste se podívat to někdy. Je to docela úžasné systém, který využívá přímým vstřikem a přeplňování (Twin-Turbo s 3,5 l).
Odpověď · jako · středu v 22:07
Michael Abernathy · Orlando, Florida
přímé injekce a turba nejsou nové technologie. co EcoBoost, jiný než jméno ford dával to?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 21:42:43 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. zář 2012 23:02:27
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha 9 Prosek
Je to někde v původním znění?? Tohle se nedá číst .

_________________
http://www.properform.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 21:45:14 
Offline
Tribuni
Tribuni
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. zář 2012 23:02:27
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha 9 Prosek
chosearmando píše:
Tak teda upřímně doufám, že dopadnou jak tenkrát a zase se za pár let vzpamatujou a začnou dělat nějaký "retro"... ono dyby nevydávali každý 2-3 roky facelift jak idioti, tak z toho mohli bejt živí dýl... achjo :(


Jestli jim to bude trvat zase pětatřicet let,tak nám už to může bejt jedno. To už ani ropa nebude.

_________________
http://www.properform.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 22:27:08 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Harley píše:
Je to někde v původním znění?? Tohle se nedá číst .

blbook : http://www.facebook.com/StangTV


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 22:34:47 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Jinak do EU má jít pouze 4-válec a nebo 6-ti válec. V8 bude pouze pro USA :o :o :o
To bude zase individuálních dovozů :lol: :lol: :lol: - ale budou potíže právě s tou EU verzí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 22:38:24 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
I love my 2008 GT 500 and will never sale :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz