* *
Právě je čtv 28. bře 2024 19:13:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2012 11:26:26 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: úte 04. zář 2012 17:49:40
Příspěvky: 16
Toš já bych se šalinó i projel, ale ani nevím kolik to má kobyl a estli s tim de driftovat :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2012 13:51:39 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Black píše:
Toš já bych se šalinó i projel, ale ani nevím kolik to má kobyl a estli s tim de driftovat :-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2012 19:39:54 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj Blacku,
mám pro Tebe inspiraci : GT500 2013 Super Snake
Příloha:
super snake 2013.jpg
super snake 2013.jpg [ 51.83 KiB | Zobrazeno 48430 krát ]
Příloha:
vyfuk.jpg
vyfuk.jpg [ 45.66 KiB | Zobrazeno 48430 krát ]

ten výfuk není špatný ty 4 laufy se mi osobně moc nelíbí ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 11:55:09 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: úte 04. zář 2012 17:49:40
Příspěvky: 16
Já musím říct, že jsem byl u minulých modelů fascinován Super Snakem, ale model 2013 splnil již v sérii v podstatě vše co jsem chtěl. Samotného mě překvapuje, že bych nic zásadního neměnil. Možná trošku větší výkon a čtyřbodové pásy bych občas uvítal :-) Designové úpravy jsou čistě subjektivní věc, ale třeba sériová SVT kola se mi líbí daleko více, než SS. A vzhledem k tomu, že Shelby je pořád "retro", tak i ty čtyři trubky výfuku mi k tomu sedí fantasticky. Obecně jsem navíc spíše zastáncem funkčních úprav, než designových. Obzvláště potom nepotřebuji na každém šroubku nápis SS :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 19:14:20 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Black píše:
Já musím říct, že jsem byl u minulých modelů fascinován Super Snakem, ale model 2013 splnil již v sérii v podstatě vše co jsem chtěl. Samotného mě překvapuje, že bych nic zásadního neměnil. Možná trošku větší výkon a čtyřbodové pásy bych občas uvítal :-) Designové úpravy jsou čistě subjektivní věc, ale třeba sériová SVT kola se mi líbí daleko více, než SS. A vzhledem k tomu, že Shelby je pořád "retro", tak i ty čtyři trubky výfuku mi k tomu sedí fantasticky. Obecně jsem navíc spíše zastáncem funkčních úprav, než designových. Obzvláště potom nepotřebuji na každém šroubku nápis SS :-)

Ahoj,
vím o tvém púvodním záměru na SS. SS ale není zrovna jen jen úprava vzhledu spíše naopak :!: :!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 7:56:18 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: úte 04. zář 2012 17:49:40
Příspěvky: 16
Ahoj, to já vím, že SS není jen o vzhledu, ale právě v kombinaci s tím, že 2013 má technicky obrovský pokrok a v tento okamžik necítím potřebu dělat nějaké zásadnější zásahy, tak by to v tomto případě bylo spíše o vzhledu :-)
Nejvíc jsem chtěl upravovat podvozek, brzdy a motor - kompresor a to už 2013 má. Neříkám, že by nebylo co upravovat, vždycky se něco najde, ale už to není tak potřeba. Ale asi bych se někdy rád zastavil pro těch 100 poníků navíc, co tam někdo v tom spěchu zapomněl dát :-) A taky mi pořád někdo krade vzorek, ale to se bojím, že větším výkonem nevyřeším :-))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 9:12:48 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Black píše:
Ahoj, to já vím, že SS není jen o vzhledu, ale právě v kombinaci s tím, že 2013 má technicky obrovský pokrok a v tento okamžik necítím potřebu dělat nějaké zásadnější zásahy, tak by to v tomto případě bylo spíše o vzhledu :-)
Nejvíc jsem chtěl upravovat podvozek, brzdy a motor - kompresor a to už 2013 má. Neříkám, že by nebylo co upravovat, vždycky se něco najde, ale už to není tak potřeba. Ale asi bych se někdy rád zastavil pro těch 100 poníků navíc, co tam někdo v tom spěchu zapomněl dát :-) A taky mi pořád někdo krade vzorek, ale to se bojím, že větším výkonem nevyřeším :-))


Asi bylo dobře , když jsi nekoupil tu 2011 ;) ;) ;) - já říkal počkej na 2013 ;) ;) a z b ílé na černou je taky OK.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 9:27:29 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
100 PS navíc pro 2013 ;) ;)
je to sranda :
kladka na kompresor 2.4´
Příloha:
MECZ řemenice.jpg
MECZ řemenice.jpg [ 28.33 KiB | Zobrazeno 48412 krát ]

jak to vypadá namontované :
Příloha:
již namontováno.jpg
již namontováno.jpg [ 98.3 KiB | Zobrazeno 48412 krát ]

a nakonec SCT + Custom program (práce tak dvě hodiny)
:lol: :lol: :lol:
co tím získám ? 2-3 PSI navíc a to bohatě stačí :!: :!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 9:09:47 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: úte 04. zář 2012 17:49:40
Příspěvky: 16
Doba byla hektická a osud tomu asi chtěl, abych počkal na 2013 :-)
Předpokládám, že tato úprava tlaku a zvýšení výkonu o cca 15% by ještě neměla mít nějaký zásadní vliv na opotřebení motoru, spojky, diferenciálu... apod.?
Určitě bych se pro tu úpravu zastavil, pokud budeš ochoten to udělat... jen nevím jestli ještě letos nebo až na příští sezónu. D1 a Shelby je příšerná kombinace.
Máš tam i motorovou brzdu? Rád bych to změřil před a po ... udělám si z toho obraz do ložnice :-))
A díky za inspiraci :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 22:32:19 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Black píše:
Doba byla hektická a osud tomu asi chtěl, abych počkal na 2013 :-)
Předpokládám, že tato úprava tlaku a zvýšení výkonu o cca 15% by ještě neměla mít nějaký zásadní vliv na opotřebení motoru, spojky, diferenciálu... apod.?
Určitě bych se pro tu úpravu zastavil, pokud budeš ochoten to udělat... jen nevím jestli ještě letos nebo až na příští sezónu. D1 a Shelby je příšerná kombinace.
Máš tam i motorovou brzdu? Rád bych to změřil před a po ... udělám si z toho obraz do ložnice :-))
A díky za inspiraci :-)

Ahoj,
jasně , že brzdíme před a po a stahujeme data.
Motor 2013 snese v pohodě i 850 PS ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2012 13:13:19 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
super video o autě a technice !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 14:09:47 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
jedno horké kolo na lagina seca :? :? :?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 14. led 2019 8:37:06 
Offline

Registrován: čtv 19. čer 2014 12:54:42
Příspěvky: 1
Ahoj zase po nějaké době - no vlastně celkem dlouhé :-)
Tak se rok s rokem sešel, Black nenašel původní přihlašovací údaje a tak je z něj Blacky. Už není z Brna, ale z Prahy a jak už to tak chodí, servis svěří Johanovi :-)
První challenge bude komplet výměna brzdových kotoučů a destiček, tak jsem zvědav. Je sice teprve leden, ale to je optimální čas k přípravě na sezónu.
Letos předpokládám i větší aktivitu, takže už snad někoho z vás konečně potkám... a možná už jsem i potkal, jen o tom nevím.

Mimochodem, za těch pár let, "co jsem se schovával", jsem na autíčku provedl opravdu veliké množství úprav, tak snad mi to Johan nezhaní :-)

Abych se podělil i o základní výčet, tak se jedná např. o:
kladku kompresoru, úpravu sání (vč. monoblade klapky), soft, výfuky vč. svodů, úprava zadní nápravy, oil separatory a spousta dalších drobností. No docela jsem si s tím užil, na to že jsem úůvodně nechtěl dělat nic. Úpravy jsem dělal čistě technické, vzhledově je auto naprosto sériové (když nepočítám vzhled výfuků).

Tak se těším
Black


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz