* *
Právě je čtv 25. dub 2024 5:27:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tak tě vítám u mě ve stáji...
PříspěvekNapsal: stř 26. dub 2017 7:01:41 
Offline

Registrován: úte 28. úno 2017 20:50:45
Příspěvky: 8
Ahoj forďáci,
tak konečně se můžeme oficiálně představit. Jmenuji se Michal a jsme ustájení u Moravského krasu, přesněji v Blansku. Po dlouhých letech jsem si splnil svůj sen a pořídil si tohoto poníka. Předcházelo tomu pár konzultací s Johanem, za což děkuji, a jsem rád, že jsem poslechl a mohl se dostat až k tomuto kousku.
Když to v rychlosti projdu, tak je ročník 2014. Z USA šel rovnou do Německa, kde najezdil 18t km. Největší strach byl z cesty na obhlídku(pro něj), ale majitel byl naprosto úžasný. Posílal vše co jsem chtěl, samotná schůzka byla nad mé očekávání, přepis a vše ostatní zařídil se mnou. Důvodem prodeje bylo stěhování s rodinou do nového domku. Až mě jich bylo líto, jak se se slzami v očích se s námi loučili. Samotný dovoz byl vtipný. Bylo to 850km, takže celkem dost náročný, ale asi na to budeme s úsměvem vzpomínat. Proč? Protože až doma jsem zjistil, že naše převozní, žluté, značky, které podle GER úředníků měli platit v celé EU samozřejmě neplatili a tak Německo by šlo, ale v ČR jsem 2x stáli na parkovišti vedle PČR, 1x jeli okolo a prohlíželi si auto a nic. Naštěstí :lol:
No přihlášení u nás klasika. Arogantní úředníci se slovy "s tím budete mít jen problémy, amerika má zůstat v USA, tady vám nikdo papíry na to nedá, atd, atd" a to jsem měl z GER oficiální TUV protokol se vším. Jenže tak dlouho hledal až našel a vytáhl na mě učebnici zákonů, kde mě tužkou dal přečíst, že vlastně on nemusí chtít překládat z GER do CZ a mám si to zařídit v češtině.
Naštěstí v Brně se našel velice ochotný technik, který to vše udělal a pak jste měli vidět jak tomu ouředníkovi spadla brada 8-)
No tak to je můj příběh pořízení a teď něco málo z detailů autíčka.
Hned při dovozu mu nechal kompletně vystříkat dutiny a vnitřní strany plechů jakousi pryskyřicí proti korodování. Což je velké plus. Kromě malých oděrků od kamínků vpředu nikde není vůbec nic. Naprosto čisté, žádná oprava ani úprava. Ten majitel byl opravdu poctivka, takže auto je jako nové.
Už si zvykám na tu tvrdou spojku a krátké řazení.
Je to stroj jak blázen. Jízda úžasný pocit. Poslouchá nádherně a ten zvuk mě nutí každý den jít se na něj aspoň podívat a nastartovat si jej. Měli jste vždy taky takové to mražení na zádech a tep na 150 když ho nastartujete? Já jo...
Tak slohovka dobrá a kdyby někdo chtěl, napíši mu extra další zážitky.
Tak už se těším na nějaký srazy atd. Rád se zúčastním.
Mějte se a hodně šťastných kilometrů.
MM


Přílohy:
DSC_6441-1.jpg
DSC_6441-1.jpg [ 254.89 KiB | Zobrazeno 10814 krát ]
DSC_6439-1.jpg
DSC_6439-1.jpg [ 247.44 KiB | Zobrazeno 10814 krát ]
8-1.jpg
8-1.jpg [ 338.6 KiB | Zobrazeno 10814 krát ]
3-1.jpg
3-1.jpg [ 274.85 KiB | Zobrazeno 10814 krát ]
1-EFFECTS1.jpg
1-EFFECTS1.jpg [ 265.63 KiB | Zobrazeno 10814 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tak tě vítám u mě ve stáji...
PříspěvekNapsal: stř 26. dub 2017 10:16:11 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: čtv 27. bře 2014 8:30:11
Příspěvky: 24
Ahoj, gratuluji k super autu. Jsme skupinka z Brna a 12.5. jedeme společně na sprinty v Tchořovicích, tak kdyby ses chtěl přidat, napiš na gynda@volny.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tak tě vítám u mě ve stáji...
PříspěvekNapsal: stř 26. dub 2017 14:40:38 
Offline
Centurio
Centurio

Registrován: ned 01. lis 2015 9:06:21
Příspěvky: 43
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Pěkný pan SHELBY.Je to krasavec.Taky jsem majitelem akorát r.v.2011.Přeji Ti mnoho krásných kilometrů


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tak tě vítám u mě ve stáji...
PříspěvekNapsal: čtv 27. dub 2017 10:42:53 
Offline
Legatus
Legatus
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 22:18:37
Příspěvky: 3232
Bydliště: Praha
Ahoj ,

velká gratulace a super auto :!: :!: ;) ;)
včera jsme zrovna jednu naladili na zkušebně na 750 PS a je to super masakr :o :o - stačí sání a klapka ;) ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz